Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Heteroszexuális vagyok, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuális vagyok, de van egy jó barátom akivel egyszer nagyon szeretnék közösen maszturbálni! Ha ilyenre gondolok, akkor mégis meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval nem nyúlnánk egymáshoz csak egymás előtt csinálnánk. Szerintetek belemenne? már volt több barátnőm is
2008. dec. 22. 11:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
South Parkban is van egy ilyen rész, ha nézitek, ez jó alap:D. Én viccből hoznám fel, hogyha vagytok olyan viszonyban, hogy egyáltalán szóba kerüljön a maszturbálás móka szinten, hozzá lehet tenni, hogy egyszer próbáljuk már ki közösen, aztán ha nem jön be, max röhögsz, h vicc volt.:P
2008. dec. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is kipróbálnám h milyen együtt vkivel verni. Akár egymásét!
2011. jan. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!