Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az egyik kisajkam nagyobb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik kisajkam nagyobb, mint a másik, ez normális?

Figyelt kérdés

Van akinél ez még előfordul? Nem tudom, mennyire esztétikus, olyan, mintha "külön élne"... :) A férfiak ezt észrevehetik? Mert gondolom nem egy nőgyógász szemével vizsgálják meg azért.

Esetleg utalhat valamire? Gyakorlatilag "kilóg". Főleg azok tudják, akik szintén nem szimmetrikusak...

Intim plasztikán nem gondolkodom.


2008. dec. 21. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben... elvégre elvileg egyik testrészed sem teljesen szimeptrikus. :) Nem kell megijedni, ez nem okozhat különösebb problémát :)
2008. dec. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
nekem is nagyobb az egyik kisajkam mint a másik. mégsem okoz semmi problémát. nekem igy "kilóg". szóval tényleg nem kell megijedni :)
2008. dec. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Srapnel ***** válasza:
100%
A barátnőmnek a nagyajkai és a kisajkai is különbözőek, szembeötlő aszimmetria van, de én így szeretem.
2008. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is ilyen!Mikor fiatalabb voltam féltem,hogy a párom majd undorodni fog..de aztán megnyugodtam mert még ,,dicsérte'' is ,hogy milyen szép.Teljesen normális ne aggódj!Nem azt fogja nézni a párod h mi hány merre!

2008. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az a ritka, ha valakinek mindkettő szabvány... Ne aggódj, teljesen jó az úgy, a pasikat meg nem zavarja!
2008. dec. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm a válaszokat, tényleg megnyugtattatok :)
2008. dec. 21. 21:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem szimmetrikus,szerintem ez nem érekli a férfiakat,a punci az punci! és hogy az egyik ex kedvesem szavaival éljek,a punci,az pedig festménybe illik!:D
2008. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ez aranyos meglátás volt tőle :))
2008. dec. 21. 21:26
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
szia. a kisajkak nekem se egyformák.Az egyik fele akkora mint a másik.És szó szerint "kilóg" ami engem idegesit,de hálistennek a páromat ez nem érdekli.7hónapja van velem,de soha nem emlitette,és már én is kezdem magamigy elfogadni.szóval csak nyugi:)
2008. dec. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!