Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a jó a nőnek a popó szexben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó a nőnek a popó szexben?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy van orgazmusa?
2008. dec. 20. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Na erre én is kíváncsi vagyok! :)
2008. dec. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Felhozhattam volna a homokosokat is, ott is vajon csak az egyik félnek lesz orgazmusa? Mert azt el tudom képzelni, hogy mindketten élvezik.
2008. dec. 20. 16:17
 3/12 anonim válasza:
76%
Szerintem semmi!!
2008. dec. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Szia .Én nö vagyok és igen élvezem legalábbis ugy ahogy a párom csinálja!Mindig van orgazmusom is!(spricelös ha érdekel).söt hüvelyi sosem volt elárulom,de igy análisan mindig van!Persze érteni kell hozzá!Én nagyon szeretem,alig várom ,hogy bedugja oda...
2008. dec. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Vazze! Nem hiszem eeee. És hogy csinálja? Miben különbözik a csikló orgazmustól? Más?
2008. dec. 20. 16:28
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Persze, sokkal nagyobbat lehet igy élvezni!Elöször jól felizgat,aztán szép finoman,a végén teljesen tövig berakja.
2008. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon érdekes, hogy ez a kérdés mennyire megosztja a nőket. Szerintem nagyon sok múlik a nevelésen és a megszokáson, nameg persze a genetikán.


Röviden: A feneked ugyan úgy bőven el van látva idegvégződésekkel mint a hüvelyed. Tehát megfelelő ingerléssel nagyon is kellemes élményt tud nyújtani. Ez igaz férfiakra is, engem rendszeressen húztak fel úgy, hogy simogatták a fenekemet, sőt meg is ujjazták lányok és baromira tetszett.


A titok nyitja, hogy csakúgy mint a hüvelynél, itt is erzéssel kell csinálni, mivel ha nekiesel "csak úgy" az baromi kellemetlen tud lenni. Továbbá a feneked nem nedvesedik be, tehát kell valamilyen anyagot alkalmazni amitől nedvesebb lesz. Ez vagy sikosító, vagy akár nyál is lehet.


A további dolgok fejben dőlnek el.


Erős ellenérzések és gátlások esetén már ha már a gondolatától is rosszul vagy, akkor ne csináld.


Ha kíváncsi vagy rá, szeretsz kísérletezni, akkor játszatok a partnereddel. Először csak finoman, simogassa a feneked, dugja be a mutatóujját. A lényeg, hogy nagyon óvatosan és finoman tegye, figyeljen rád és te csak akkor engedd ha jól esik. Ez nagyon fontos! Ha nem jó, akkor vagy lassítsatok le, vagy hagyjátok abba.


Nagyon sokan a fájdalommal azonosítják az anális szexet ami kb. annyira igaz, hogy a dugás fájdalmas. És tényleg az is, ha egy olyan partnerrel kerülsz össze, aki nem figyel rád. Ugyanakkor az anális szex is lehet kegyetlen jó, ha a párod baromira figyel rád és örömet akar neked szerezni.


Én pasi vagyok, de húztak már fel úgy análisan, hogy könyörögtem nyúljanak hozzá a farkamhoz is, bármit megteszek, csak elégítsenek ki.


Még egy adalék: a pasik G pontját a fenekükön keresztül lehet elérni...

2008. dec. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egy férfi igazán odafigyel egy nőre és kényezteti akkor kifejezetten kellemes. Én is szeretem. És mivel a férfiaknak is egy jó élmény ezért pláne jár érte még extra kényeztetés is :)
2008. dec. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
A nőknél a hüvelyben a G-pont az egyfajta prosztata, amely ugyanúgy mint a férfiaknál, orgazmusra képesít. És mivel a végbél felőli oldalon van ez a pont, ezért onnan is ugyanúgy lehet izgatni...
2008. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat.
2008. dec. 20. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!