Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit szóltok a szado mazo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok a szado mazo szexhez, vélemények?

Figyelt kérdés
2008. dec. 20. 11:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%
nem, ez amit leírsz inkább a DS kategória.
2008. dec. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

SZERETEM! biztos van aki nem-a mint láthatjuk is...

Nő vagyok:)

Ha szeretk valakit, akkor is nyomjuk keményen. Nem mindig, de néha jó. Őrülten jó. ÉS ha a partner szeret, és érzi hogy azt szeretném, hogy durvaa legyen, megteszi. Lehet hogy ha valaki nő és palija akar erőszakosan kefélni, és bántani őt, lehet hogy rossz lehet a csajnak meg dilemma. De szerintem ha kipróbálná, meg szertené a férfit, neki is bejönne! Meg attól is függ, mennyire kemény. Mellesleg, Kedves Kérdező, én megkérdezhetem, hogy miért kérdezed, a párod szeretné, vagy Te, vagy csak úgy?

2008. dec. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ambivallens érzéseim vannak ezzel kapcsolatban. A szerelmemmel képtelen lennék megtenni, de vadidegennel egyéjszakás kaland alkalmával szivesen kipróbálnám.
2008. dec. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
61%
Én sem szolok bele csak az a véleményem hogy ezt izlésesebb határokonm belül is lehet tartani !!!!!
2008. dec. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 snack16 válasza:

Nem kritizálok senkit,szerintem marhaság...

Én nem tudnám bántani,kínozni akit szeretek,én inkább a romantikában ,a harmóniában,és inkább a csókokban kedvességben,(lágyabb) játékokban meg ilyesmikben hiszek,nem azt akarom hogy alárendelje magát,inkább egyenrangú felekként viszonyulni egymáshoz és nem egy rabszolga hajcsár akarok lenni. Engem taszít ez kinézetre full az ellenkezője annak amiben "hiszek". Jó tudom ez arról szól ti ismeritek egymást,és 100%-ban megbíztok egymásban,de akkor is én sajnálnám a lányt.://

Habár én is kicsit perverz vagyok,én jobban elfogadok egy doki,iskoláslány jelmezt,mint a köteleket,ostort,bilincseket.Emberfüggő mint minden. Lehet aztmondjátok puhány vagyok,de én így érzem:)

2011. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!