Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit szóltok a szado mazo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok a szado mazo szexhez, vélemények?

Figyelt kérdés
2008. dec. 20. 11:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez is csak egy a sok perverzió közül. Nem rosszabb mint az anális szex vagy bármi más.


Ha izgat és a partnered is vevő rá, akkor csináljátok. Nagyon izgi tud lenni!

2008. dec. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
36%
Hát erröl nekem más a véleményem !!! Szerintem semi jó nincs abban !!! Ha szeretsz valakit nem kötözöd meg nem raksz golyot a szájba és nem "bántod"
2008. dec. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
És ha ő ezt szereti, ha őt ez izgatja, akkor miért nem csinálod vele?
2008. dec. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkét fél erre gerjed, akkor felőlem csinálják csak, az ő dolguk. Engem taszít mondjuk, de én nem szólok bele, hogy más mit csinál.
2008. dec. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Így már korrekt a válaszod.
2008. dec. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

nincs olyan, hogy "szado mazo szex".


neked és a többi válaszolónak is szól:


Elöbb mélyedjetek el a témában, olvassatok utána, aztán formáljatok véleményt. Van magyar szakirodalma is dolognak. Ha picit is utánanéztél volna a dolognak, akkor nem kérdeznél ilyeneket.

2008. dec. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

De van olyan, hogy szado mazo szex.


Ha szigorúan a stílus szabályai szerint nézzük, akkor is van S/M, bár ez az átlagembernek inkább B/D-t jelent ezt te is tudod, ha "űzöd az ipart".


Ugyanakkor abban igazad van, hogy rettenetes sötétség van ebben a témában és sokan zsigerből utasítják el, mert bőrruhákkal, korbácsokkal, ostorokkal és golyókkal azonosítják, pedig messze nem erről szól.

2008. dec. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

egyrészt igaz, de pont az SM esetén leginkább nem jellemző, hogy lenne szex. Az nem arról szól.

Ezért, meg a fejekben lévő sötétség miatt bátorkodtam ilyen kategórikusan kijelenteni.

2008. dec. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem jelenteném ezt ki így kategórikusan, de van igazság abban amit mondasz.


Sokan akkor szembesülnek ezekkel a dolgokkal először komolyabban, amikor a partnerük bevallja, hogy neki tetszik. Ilyenkor gyakran megy a fanyalgás, a zsigeri elutasítás és a legtöbben zsigerből elutasítják anélkül, hogy tudnák egyáltalán miröl is szól az egész.


A szex maga sokak számára a közösülést jelenti. Ez valóban nem jellemző S/M-ben, bár belefér bizonyos esetekben. Viszont az elélvezés vagy annak hiánya ugyanúgy része lehet.


Erről persze lehetne olvasni, tömérdek infó van a neten, csak a legtöbben elutasítják anélkül, hogy tudnának róla bármit is. De nincs is ezzel semmi baj, ha valaki undorodik tőle, hát ne csinálja. Ameddig nem vet meg mást azért mert szereti addig rendben van.

2008. dec. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

Szia! Nekem az nem tetszene, ha én vagy a partnerem bőrszerkóban, korbáccsal... stb. felszerelkezne, de azt pl. nagyon kedvelem, amikor 1-2 "verés" elcsattan a popsira, vagy ha nem enged elélvezni (és viszont: én nem engedem, hogy elélvezzen), ha részben kiszolgáltatottá válok (csak a kéz lekötése az ágyhoz)...

Akkor én most szado-mazoista vagyok??? :)

2008. dec. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!