Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pasik! Ha rangsorolnotok kéne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha rangsorolnotok kéne a vaginális, orális és anális örömöket melyik hanyadik helyre kerülne? A vibrációs farokgyűrű mennyire jön be nektek?

Figyelt kérdés
Csak férfiak írjanak! Előre is köszi!
2008. dec. 19. 22:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

11:58-as válaszoló. Írjál csupa nagy betüvel,hogy még tíz kilóméterről is jól látható legyen! És hogy kiemeld azt,amit oly fontosnak vélsz beolvasni a férfiaknak.

Tiszta szégyen a felfogásod babám!

2008. dec. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a babád!Amugy meg a pasik meg leszokhatnának az orális szexröl!Látszik azok szeretik elönyben részesiteni az orális szexet ,akik nem tudnak hüvelyileg kielégiteni egy nöt sem!
2008. dec. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
10%
Nincs is 11:58-as...xD xD xD
2008. dec. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Előre is elnézést kérek a kérdezőtől,ugyanis én is nő vagyok,de nem tudtam megállni,hogy ne reagáljak a 16:17-es válaszra! Már miért kellene a férfiaknak leszokni az orális szexről???Te leszoknál?Mert ha igen,akkor az azt jelenti,hogy még nem csinálták neked jól! Attól még,hogy valaki szereti az orális szexet, nem jelenti azt,hogy nem tudja kielégíteni a partnerét! Az én párom is nagyon élvezi,ennek ellenére a közösülést is, és ki is tud eégíteni!Sőt én is szeretem csinálni neki,mert imádom nézni, ahogy évezi!És azt is imádom, ha Ő csinálja nekem, és magát a szexet is!Semmi önzőség nincs ebben,kivéve,ha olyan a partnered,aki elvárja tőled, de nem viszonozza!
2008. dec. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Kettövel elöttinek üzenem van 11:58as xd
2008. dec. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

16:17 már ne is haragudj de tisztázzunk valamit:

1. Nő vagyok

2. Nincs is annál jobb mint mikor kényeztethetem a párom, és kifejezetten élvezem ha ezt orálisan tehetem mert amit az arcán látok mindent megér!

3. Ebből nem következik hogy nem jó vele, ami azt illeti nagyszerű és csodálatos, és nem is találok szavakat. De van hogy nem érünk rá, vagy ha nekem épp megvan én akkor is szeretek neki örömet okozni és úgylátom ezzel még sokan vannak így.

Én nem örülnék ha le kellene szoknia erről hisz így eggyel kevesebb módon tudnék neki örömet szerezni.

És ebben tényleg nincs önzőség hisz ő is alig várja hogy viszonozza, sőt van hogy már csak azért is elkezd izgatni hogy nekem is jó legyen valamennyire.

Ó és mi van a jó öreg 69-sel? Ki kéne próbálni, a kölcsönös kényeztetés igazán nagyszerű tud lenni!

És egy pasi ha jobban szereti az orálist az nem jelenti hogy önző vagy rossz egyébként, egyszerűen ezt élvezi jobban (esetleg arra nem gondolsz hogy így neki jobb is lehet mert nincs rajta teljesítési kényszer, majd viszonozza ha már kész, ha már előtte nem tette meg).

2008. dec. 20. 22:33
 17/21 A kérdező kommentje:
Ja meg még annyit hogy ez nem kritizálós oldal!
2008. dec. 20. 22:38
 18/21 anonim ***** válasza:
Ez a kötöszködő nénike biztosan nem volt még orálisan kielégítve vagy azért írja azt,hogy a férfiaknak lekéne szokni az orálról,mert olyan béna,hogy még orálisan sem tud egy férfit kielégíteni. Amúgy már a 14 évesek is többet tudnak a szexről és jobban elfogadják mindenestül együtt ,amivel jár nem úgy mint ez a elégedetlenkedő nénike. Innen üzenem neked,hogy haladni kéne a korral mert lassan 2009-et írunk és nagyon levagy maradva a szexuális tudásoddal.
2008. dec. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
BEKAPHATOD....
2008. dec. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én este befogom...
2008. dec. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!