Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pasik! Ha rangsorolnotok kéne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha rangsorolnotok kéne a vaginális, orális és anális örömöket melyik hanyadik helyre kerülne? A vibrációs farokgyűrű mennyire jön be nektek?

Figyelt kérdés
Csak férfiak írjanak! Előre is köszi!
2008. dec. 19. 22:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 18 vagyok..


1. Orál(imádom ha kényeztetnek, imádom a szopást)

2. Rendes szex, ezt kb annyira szeretem mint az orálisat, mert mindkettőnknek jó.

3. Anális (mert még soha nem csináltam)


Soha nem használtam farokgyűrűt, nem is tudom mire való.

2008. dec. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

1.orál

2.orál

3.orál ;-) a gyűrűvel sose volt még dolgom, nem is nagyon jönne be szerintem.

2008. dec. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

1. vaginális

2. orál

3. anál (próbáltam már, nem jött be.)


vibris gyűrű semennyire se jött be, de nem is nekem kellett, hogy bejöjjön.


amúgy miért érdekel? ha itt kijön, hogy a pasik 90%a az orálért van oda, attól még lehet a pasid mást szeret...

2008. dec. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

1,Orál


2,Vagina


3,Anál


A vibrációs farokgyűrüt még nem volt módomban kipróbálni,de ha úgy adódna szerintem kipróbálnám,hogy milyen.

2008. dec. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
Bocsi én nő vagyok, de meglep hogy itt az orál a favorit...az én párom a sexet szereti a legjobban az tuti, és ez nálam is így van..nyilván jó az orál is, de ha szeretsz valakit akkor sztem jobb ha érzed h közben neki is jó:)Ugyh az elsők önző disznók:P
2008. dec. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

"Elsők önző disznók" Szerintem meg kedves előttem válaszoló te vagy önző disznó!

Engem ha orálisan kényeztet a párom nekem az a minimum,hogy viszonzom neki. Hol itt az önzőség? Azt hiszed akik az első helyre tették az oralt azok miután kilettek elégítve akkor annyiba is hagyják és kész?

2008. dec. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
igazad van :) , nem feltétlenül von önzőséget maga után:)
2008. dec. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

hat engem neha "leoraloz" a baratnom es egy cseppet sem rossz, csak azt nem tudom miert nem akarja, hogy en is csinaljam neki.

mit nem adnek, ha erthetnem a noket... :(

2008. dec. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
BOCSI ÉN IS NÖ VAGYOK!TÉNYLEG MENNYI ÖNZÖ FÉRFI VAN ITT!Szerintem is önzök azok a pasik akik elsö helyre irták az ORÁLT!De remélem tudjátok miért!Nem azért mert nem viszonozátok!Nem az irtam az önzö dolgot!Hanem azért mert ha szeretsz valakit akkor azt ugy szeretsz vele lenni vaginálisan !Értitek szeritem ez fontos a nöknek!
2008. dec. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Namostakkor tisztázzuk!

A pasikat kérdeztem pusztán kíváncsiságból, és nő létemre nem tartom önzőnek azokat akiknek az orális jobban tetszik.

Ez az ő magánvéleményük, mért zavar az bárkit ha nekik ez a jó? Másfelől köszi a válaszokat és az őszinteséget!

2008. dec. 20. 13:05
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!