Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőmet nem lehet sehogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet nem lehet sehogy rávenni az análra, pedig elég vad az ágyban! Hogyan vehetném rá?

Figyelt kérdés
2008. dec. 19. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Szia

Mit szolnál hozzá ha a barátnőd elkezdené erőltetni az anális szexet úgy hogy ő csinálja neked?????

Egy kapcsolat nem arról szól hogy olyan dolgokra vesszük rá a másikat amit az nem akar!!!!!!!!

2008. dec. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
FIGYU! ÉN FÉRFI VAGYOK, DE ENGEM A NEJEM RÁ SEM TUDNA VENNI AZ ANÁLRA!!! MONDJUK ÉN TÖBBRE NÉZEM A FARKAMAT HOGY EGY SZAROS/MÁR ELNÉZÉST!/SEGGBE DUGJAM!!! A SIMA SEX ÉS ORÁL BELEFÉR, DE SEMMI TÖBB:
2008. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Ha rá akarod venni, akkor nem fog menni. Ne erőltesd, mert csak megutálja még a gondolatot is. Beszélgess vele. De ne úgy, hogy próbáljuk ki, meg ilyenek, hanem, hogy mi nem tetszik benne pl. Majd mondja hogy gusztustalan, nem oda való, fáj meg stb, de ha elég tájékozott vagy ebben a témában akkor a tévhiteit el tudod oszlatni. Hidd el, jobb úgy csinálni, ha már Ő akarja. Ha csak belemegy a kedvedért, akkor ígyse fog sikerülni, vagy ha mégis, fájni fog de nagyon. Az érdeklődését keltsd fel, ne rávedd. Ha meg teljesen elzárkózik a témától, akkor el lehet lenni nélküle is. 1-2 hónap múlva talán újra szóba hozni, de szintén csak beszélgetés szintjén. Alapjában véve minden ember kíváncsi, és ha nincsenek már tévhitei, félelmei, egyszer ígyis megkívánja.

Az én barátnőm az elején teljesen elzárkózott ettől, nem is erőltettem. Meg lett a "gyümölcse", egyik napon Ő mondta, hogy ki szeretné próbálni.

Mindenesetre nagyon tájékozottnak kell lenned ebben a témában, hogy ne legyen baj, mert azért lehetnek veszélyek és nem lesznek szép élményeitek. Nekünk jó volt :)

2008. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Kérd meg a barátnődet, hogy valami vastag, hosszú "izét" dugjon fel neked! Próbáld csak ki, utána nem fogod kérni ilyenekre az garantálom!!!
2008. dec. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
A parom az elejen engem is mindig kert, hogy probaljuk ki, aztan elmagyaraztam neki, hogy miert is nem es azota mar nem akarja. Eloszor is miert kell a noknek mindenert megszenvedniuk, nem eleg, hogy faj a szuzessegunk elvesztese, most meg ez is, probald ki...dugj fel a fenekedbe valamit, ha kellemes erzes, akkor kerd a baratnodet uerre. A masik meg az, hogy en nem hiszem el,h ogy higienikus a dolog, az en csaladomban volt mar olyan ember, akinek aranyere volt, ez megikabb osztonoz arar, hogy ne. Ja es ezen kivul annyi minden van meg a szexben, ami izgato tud lenni, de en szemely szerint erre SOHA nem leszek hajlando.
2008. dec. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Azokat a férfiaknak, akik rá akarják venni a párjukat az anális szexre, annak ellenére, hogy a nő nem szeretné, nagyon szívesen elküldeném egy végbéltükrözésre... de türelem fiúk, egy-két évtized múlva már a legtöbben tudni fogjátok, hogy milyen nagy élmény is az aranyér és a végbélrepedés. Vajon miért rettegnek a férfiak pl. az urológiai (prosztata) vizsgálattól? Hiszen csak benyúlnak ujjal a végbelükbe, nem egy bráneret nyomnak be... Gondolkozzatok már el!
2008. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Sehogy! Van vibratorotok? Ha nincs, vegyetek, es probald ki, dugd a fenekedbe, jo szorakozast!
2008. dec. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon kellemetlen neki, szerintem te se akarnád ugyanezt. Amit a filmekben látsz az mind a szemnek készül, de azokon is látszik hogy nem kultiválja a csaj, és hidd el neked se lenne akkora élmény (szűkebb a luk,semmi több), főleg tudva hogy ezzel fájdalmat okozol a párodnak.
2008. dec. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
És miér jobb a szűkebb juk?! Én speciel szeretem hallani a nejem igencsak kitágult/3 gyerek/ cuppogását!!! iGAZ NEM OAN SZŰK, DE VALAMI Isteni!!! Egy szaros seggbe meg amugy sem raknám a farkamat, annál többre nézem!!!
2008. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%

Minek osztjátok az észt, ha semmit nem tudtok erről??!?


Nem fáj, ha normálisan csinálják, és ha akarja a csaj. Nem is szaros, ha odafigyel az ember 1-2 dologra. Sőt, akármilyen hihetetlen, még élvezheti is a nő.

Tudjátok, attól, hogy TI ezt nem szeretitek, attól még nem kell másoknak is teletömni a fejét mindenféle hülyeséggel.

2008. dec. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!