Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok, titeket nem zavar, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket nem zavar, ha egy lánynak kis mellei vannak?

Figyelt kérdés
2008. dec. 19. 14:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%

Én mindíg a kismellűeket veszem észre.Szerintem az olyan kis helyes amikor kicsi,vagy pici a cici:)


Hajrá kismellű csajok!!!

2008. dec. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
12%
17 éves fiú válaszoló, szerinted olyan nem létezik, aki nagy mellű és jó alakja van? :D
2008. dec. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
81%

Én lány vagyok és 18 éves. 75/80B-s melltartót hordok, ez nemtudom mennyire kicsi, de szerintem nem nagy. A barátom imádja a ciciimet, mert azt mondja szép a formája. Namármost. Lehet egy cici kicsi és kerek picike rózsaszín bimbókkal... sőt inkább szebb, mint a rohadtnagy "csöcs" fekete óriásbimbókkal. :S :D Szerintem az összkép a fontos. A lógó csöcs undorító. :S


(157/47/lány)

2008. dec. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
41%

Kedves utolsó. Szerintem inkább mellőzd a "csöcs" szót, lány létedre elég kiábrándító hogy így beszélsz a mellekről. Attól, mert valakinek nagy(obb) melle van, az ugyanúgy mell,cici, és nem "csöcs". Na de mindegy, csak kiábrándítóak ezek a válaszok, mert mindegyikőtök a saját igazát hajtja, hogy nekem kis cicim van hű de jó mert a nagy majd lógni fog - nekem nagy mellem van hú de jó mert a férfiak jobban szeretik.. na mindegy, már unalmas.

Üdv.

2008. dec. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
95%

Utolsóelőtti válaszadó vagyok. :) Tudod aki azt írta hogy csöcs... hát láttam már baxott undorító melleket, na azok csöcsök... szerintem... szerintem az undorító. Én nem tartom magam jónőnek...sőt!!! De azért nah. Kevés olyan nő van akinek nagy és szép melle van, viszont sok olyan akinek kicsi mégis formás. Plusz azért a nagy mell szülés után megereszkedik. Én ha férfi lennék az olyan 80C-s mellért rajonganék.

Chao.

2008. dec. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
92%

10.23-as válaszoló, maradjunk a realitás talaján, és próbáljuk meg megszámolni, hogy hány nagymellű, jó alakú, nem foglalt, normális természetű lány van, akinek még tetszel is?

17/F

2008. dec. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
55%
17 éves! Én csak azt kérdeztem, hogy láttál-e már olyan nőt, akinek esetleg nagy melle volt, és mellé jó alakja. Ilyen is van, nem azt kérdeztem hogy összejönnél-e vele, vagy stb. :) na de nem akarok vitatkozni:)
2008. dec. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

akinek nagy melle van ritka hogy jó is az alakja hozzá én pl még egy olyat sem láttam....

nekem kismellemvan , nagyon a legjobb barátnőmnek pedig hatalmas mellei és szőke haja kék szeme. nekem barna hosszú göndör... és MINDEN PASI rám hajt először aki odajön hozzánk utána rá.... miután én dobtam.... meert 1. nem az számít mekkora a melled 2. a pasik normális fele komolyan a belsőt nézi... nem azt hogy hányas a cicifixed.:D

2008. dec. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok szerintem nem a cici méret a fontos, hanem az hogy szeressétek egymást. Mert lehet nagy, vagy lehet kicsi is. Ember függő hogy kinek mi tetszik, nekem például a kisseb jön be. /By: Fecó04/
2009. jan. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Kiscici az igazi,többet nyújt a lány az ágyban,hogy kompenzálja a kisméretét.Ezt tapasztalatbol mondom,a kiscicis lányokkal sokkaljobb volt.
2009. jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!