Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok, titeket nem zavar, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket nem zavar, ha egy lánynak kis mellei vannak?

Figyelt kérdés
2008. dec. 19. 14:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
NEm. A nagy melleket jól lehet bámulni, de a legtöbb férfi nem egy tökéletes nőt képzel el magának, hanem aki megérti szereti stb. A nagy mell csak extra, de egy nomrális embernél nem alapfeltétel.
2008. dec. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
le lehet pontozni, de engem zavar. pontosabban nem a kicsi zavar hanem a nagyot jobban szeretem. bocs, emberből vagyok
2008. dec. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Ez marhára szubjektív dolog. Én elég nagy nőhajtónak tartom magam és minden 2. héten mással vagyok. Ezt most csak azért mondom, hogy nem egy otthonülő vérpistike véleményét olvasod. Félreértés ne essék, nem vagyok dzsigoló. A kapcsolataim kb 1 hónaposok szoktak lenni de akkor mindent megadok a nőnek, aki velem van. Egy nőben nem a mellét nézem, hanem magát a nőt, az összképet. Persze a kirívióan nagy, ráadásul kidobott cicit persze, hogy megnézik, de mit ér ha egy ostoba archoz és stílushoz (stílus alatt beszédstílust és kisugárzást értek) párosul?

Volt egy barátnőm akiben magam sem tudom mit szerettem. Pindúr volt, törékeny. Nem volt se formás kerek popsija, nem voltak hatalmas mellei, szinte lapos volt. De az arcán annyira tükröződött a nőiesség, hogy megcsavarodtam tőle.

Én csak azt tudom tanácsolni, hogy ne izgasd magad ilyen hülyeségeken. Legyél nőies, ápolt, jólöltözött. Ezek sokkal fontosabbak a nagy ciciknél. De talán ami még talán ezeknél is fontosabb, az a magabiztosság :)

2008. dec. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

15:00 vagyok


Az aki csak a melled méretét nézi azzal nem is érdemes törődni. Egyrészt mert csak a saját érdekeit és hasznait nézi, másfelől nem is biztos hogy te tetszel neki hanem a melled. Jó, pont én papolok erről...de ha én egy nővel lefekszem, akkor azért fekszem le mert maga a nő tetszik nekem. Ha nincs érzékiség és nem vibrál a levegő akkor abból olyan együttlét/kapcsolat is lesz. És a vibrálás alatt nem a szerelemféleséget értem. Hanem egy nő és férfi közti kapcsolatteremtés/beszélgetés pozitív érzéseit.

2008. dec. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nem zavar. Inkább a személyiségét nézem, mert hiába a nagy mell, és bunkó a csaj! Inkább kedves, aranyos csaj kicsi mellekkel. ;)
2008. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
99%
Engem régebben zavart, de a mostani barátnőmnek pont kicsik vannak. Namármost annyira megbarátkoztam velük, hogy annyira már nem érdekelnek az átlagos/nagy mellek.
2008. dec. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
A mell is csak egy testrészed. Aki tartós kapcsolatot keres, a nem fogja mérőszalaggal méricskélni a melleidet... Esetleg abban lehet hátrány, hogy nem tudod felhívni a férfiak figyelmét (de ez is felszínes), a kérdésedre a válaszom: NEM.
2008. dec. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Egyetértek az előttem szólókkal.
2008. dec. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

Én kiscicista vagyok, azaz, ha választani lehetett a csajok között, inkább a kis ciciset vittem el. Néha ugyan volt egy-egy kirándulásom a nagy felé, de az csak múló hűtlenkedés volt. A kiscici az igazi.

Hogy miért?

Mert (a legtöbb) nem lóg. 45 éves feleséggel is lazán lehet villogni a nudista strandon :)

(igaz egyszer találkoztam egy csajjal, akinek nagyon kicsi volt és lógott. Szörnyen szégyelltem, de vége volt a vonzalomnak...)

2008. dec. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Engem jobban vonz az, ha szép alakja van a lánynak kisebb mellekkel, mintha húsos nagy mellekkel.


17/F

2008. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!