Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Spriccelve szeretnék élvezni!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spriccelve szeretnék élvezni! Van csikló- és hüvelyi orgazmusom is, de rengeteget láttam és olvastam ezzel kapcsolatban. Állítólag ez az egész testet átható, sokkal intenzívebb orgazmus, mint bármely más. Hogyan érhetném el?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a női ejakuláció valós dolog,létezik!De azzal kapcsolatban nem találtam semmilyen infót, hogy adottság,vagy elsajátítható?
2008. dec. 18. 19:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nézem a videókat és látok itt sokmindent,sokfélét,bár azért mindent nem kell készpénznek venni,tudom.

Van,akinek hagyományos úton is sikerül,de olyat is láttam, hogy simán, a csikló izgatása által.


"Előtanulmányaim" során én is azt tanultam, hogy ez a fajta orgazmus a G-pont ingerlésével érhető el,gyakorolom is rendesen,és a pisilési inger is megvan,de akkor aztán elhagy minden erőm és azt érzem,letörik a kezem:-)és oda a varázs.

A G-pont elhelyezkedése 2 és 6 cm közt van, az elülső hasfalon,nekem ezek szerint fent.

De nem adom fel,a végén menni fog,tudom!Nagyon akarom és kitartó vagyok:-)

Érdekes,hogy egyetlen női hozzászólás sem érkezett ehhez a témához.Szerintetek miért? A többi nőt ez nem izgatja?Nem érdekli?

(Bár ahogy olvasom a többi kérdést,sokan azzal vannak elfoglalva,hogy egyáltalán valamilyen orgazmusuk legyen.)

2008. dec. 20. 14:41
 12/16 A kérdező kommentje:

Ja!És hogy az első barátnőd ezt élte át,csak ennek semmi jelét nem adta,azt kétlem.

Egy normál orgazmus is nagyfokú nedvesedéssel és hatalmas élvezéssel járhat,de itt azért másról beszélünk.


Ahogy a bemutató videón is látszik,ha a has falát kívülről nyomod közben,a G-pont fölött,az naggggyon jó,segít!

Este tessék otthon az asszonyt elvarázsolni Fiúk!

Aztán beszámolni:-)Partnerrel csak könnyebb.

2008. dec. 20. 14:47
 13/16 anonim ***** válasza:

Próbálkoztunk eddig is, de sajna még itt sincs siker. :)


Amúgy tény, nekem is úgy tűnik, hogy itt sokan csak egyáltalán bármilyen orgazmusnak is örülnének, megint sokan érzik a pisilési ingert, csak fogalmuk sincs, mit jelent (nekik is bevágom mindig az intró-videót), a többi meg talán egyszerűen csak nem tudja, mi ez, vagy nem érdeklődik az ilyen "extrák" iránt.


Ezért is örülök neked nagyon, hogy legalább te itt vagy, akit láthatólag nagyon is érdekel, és törekszel rá. :) Ezek szerint biztos vannak még mások is, csak nyilván kevesen.

2008. dec. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Keress partnert a dologhoz, úgy az igazi és sokkal könnyebb dolgod is van. Ettől nem leszel k*rva és biztos vagyok benne, hogy ha ez a cél, akkor találsz olyat is, aki megfelelően normális, tisztel téged és mégsem kell vele túlbonyolítani az életed, akár egyoldalúan is boldoggá tesz.


Egyébként van egy nagyon közeli ismerősöm aki ugyancsak képes rá, nagyon gyorsan és nagyon könnyen, de magának nem tudja. Ugyanazt mondja amit te is, hogy elhagyja az ereje. Viszont ha más csinálja neki, akkor megy többszörös orgazmussal együtt is. Ilyenkor általában könyörög, hogy hagyják abba, mert nem tud többet.


Tehát van akinek csak úgy megy, ha más csinálja.


Mindenesetre ne akard görcsösen. Akkor biztos nem fog sikerülni.

2008. dec. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Na, sikerült a segédeszközzel? :)
2008. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem könnyű, de tanulható! Minden nő képes rá, főleg akik képesek a vaginális orgazmusra.

Kezdőknek türelem és sok idő kell hozzá.

Akik rutinosak benne, azoknak egy pillanat is elég!

Sok sikert és kitartást kívánok!

26/F

2009. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!