Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Spriccelve szeretnék élvezni!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spriccelve szeretnék élvezni! Van csikló- és hüvelyi orgazmusom is, de rengeteget láttam és olvastam ezzel kapcsolatban. Állítólag ez az egész testet átható, sokkal intenzívebb orgazmus, mint bármely más. Hogyan érhetném el?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a női ejakuláció valós dolog,létezik!De azzal kapcsolatban nem találtam semmilyen infót, hogy adottság,vagy elsajátítható?
2008. dec. 18. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez nagyon ritka dolog. Szóval elvileg " születni kell hozzá" vagy annyira felizgulni,hogy elérd. :)

Sajnos én se tudok többet.

2008. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Gyakorlati útmutató, hátha segít:


[link]

2008. dec. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
:-( Azt hittem, kapok valami kézzelfogható segítséget. :-(
2008. dec. 19. 11:57
 4/16 anonim ***** válasza:
Kézzelfogható segítséget sajnos leginkább csak élőben kaphatsz. :) Ha van barátod, beszélj vele, mondd el neki, mi is ez az egész (ha netán még nem tudná, bár sok férfi tudja és imádja is), és kérd meg, hogy segítsen, csinálja/próbálkozzon segíteni úgy, ahogy kell (lásd videó fentebb), próbálkozzatok kitartóan, és előbb-utóbb biztos összejön. Mást ennél kézzelfoghatóbbat nemigen lehet mondani.
2008. dec. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Szeretnék bocsánatot kérni a videót küldő hozzászólótól!

Nem vettem észre,csak átfutottam a választ és a linket nem láttam:-(

De igen! Nagyon hasznos volt és köszönöm!

Most éppen nincs senkim,de úgy gondolom, -/tam, először nekem kell tudni,nekem hogyan jó,mit,hogyan szeretnék és ezt közlöm is a partneremmel mindig. De ehhez én gyedül kevés leszek,már látom:-)

Mindenesetre köszönöm a linket!!!!

2008. dec. 19. 22:09
 6/16 anonim ***** válasza:
Szívesen, de nem vagy kevés, egyedül is meg tudod csinálni, "önkezűleg" is megy a dolog, szóval gyakorolj nyugodtan. :) Fedezd fel magad, és menni fog. Azon az oldalon ha keresgélsz kicsit a "squirt" és a "masturbate" kulcsszavakkal, biztos fogsz olyat is találni, ahol egy nő mutatja be saját magán. :)
2008. dec. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Két példa, de van sokkal több is:


[link]

[link]


Jó kutatást és kísérletezgetést! Ha sikerül, jelezd. :)

2008. dec. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Jó az oldal,rákattantam:-)Próbálkozom én,próbálkozom,csak elfárad a kezem,meg rövid is,de majd "megtoldom" (egy G-pont vibrivel Karácsonyra) :-)

Neked volt már olyan partnered,aki ezt tudta produkálni?Vagy ha megfordítom a kérdést:Te részesítettél már efféle gyönyörben nőt?

2008. dec. 20. 09:47
 9/16 anonim ***** válasza:

Próba cseresznye. :) Mondjuk elvileg mennie kell kézzel is, de persze ahogy neked könnyebb/kényelmesebb. :)


Kérdésedre pedig a válasz röviden sajnos egyszerűen csak egy "nem", pedig én is kíváncsi voltam erre mindig is.

Bővebben pedig: olyan, aki úgymond ilyen "látványosan" tudta volna volna, olyan még nem, de az első legalábbis állította magáról, hogy ilyet él át, csak erre igazából sose derült fény, mert konkrétan csak ennek a bizonyos jelenségnek az előidézésével egyszer se próbálkoztunk, hanem mindig úgymond "hagyományos eljárás közben" :) tapasztalta meg, állítása szerint (mondjuk az tény, hogy igen benedvesedett, de ezeket a rázkódásos tüneteket nem produkálta, úgyhogy nem állítanám biztosra).


Egyébként amikor próbálkozol vele, van úgymond pisilési ingered? Sokan érdeklődnek itt a kérdéseknél afelől, hogy ez mit is jelent, és tudtommal éppen a spriccelésnek az "előszele", szóval ha érzel ilyesmit, akkor jó úton jársz. :)

2008. dec. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy barátnőm aki tudta. Imádtam, meg voltam érte őrülve totálisan. Szerintem a legerotikusabb dolgok egyike az, ha egy nő képes erre.


Gyakorlati dolgok:


Vannak olyanok akik alapból képesek rá mindenféle élvezésnél. Ha te ilyen lennél, akkor valószínűleg már észrevetted volna. :)


A legtöbb nő azonban képes rá, de kizárólag G-pontos izgatásnál. Olyan érzés mintha pisilned kell, úgy érzed a végére hogy már nem bírod visszatartani és végül egy brutálisat élvezel. A kicsorgó folyadék változatos, van akinél híg, van akinél sűrűbb. Színre átlátszó és fehér között változik. Kb. olyan állagú mint az ondó.


Egy nőnek a saját g-pontját eszköz nélkül ingerelni elég nehéz, az eszközt jó ötletnek tartom. Partnerrel sokkal könnyebb dolgod van/lesz. Igazán szerencsés ember az a pasi, aki a párod lesz...


Olyan helyen csináld, ahol nem probléma ha összekened a dolgokat, mert lehet, hogy jelentős mennyiség lesz ami kijön. :)


Ja és ha nem sikerül elsőre, ne keseredj el. Van amikor sokáig kell hozzá gyakorolni. És van akinél nem is működik.


A G-pontos ingerlés a dolog kulcsa.

2008. dec. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!