Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden pasi csak le akar velem feküdni?

Figyelt kérdés

Erre szeretnék választ kapni! Már valahogy nagyon unom, hogy minden pasi csak megakar dugni és járni egyik sem akar velem[mindenkinek van valami kifogása] És még az a poén, hogy járni nem akarnak velem...De felkeresnek és előállnak azzal a kérdéssel, hogy mikor csináljuk megint?Vagy ha előtte nem kaptak meg akkor azzal a szöveggel jönnek, hogy akarlak meg kívánlak!:S Meg stb...Pffff...Én is jónagy hülye vagyok, mert elhiszek minden szép szót!:S

Pedig nem vagyok egy olyan lány aki nem tudna szeretni meg aki úgy viselkedik, hogy gyere dugj meg!

Szerettek élni..Egy ideig jó is volt, hogy minden második hétvégén mással voltam...De már nekem egy olyan társra lenne szükségem aki szeret!

De mégis mindig az jön ki, hogy a fiú:blablabla

én:lefekszem velük...

másnap...Majd felhívlak és beszélünk meg majd összefutunk valamikor...Legalább ne hitegetnének! Ezt nagyon utálom!

Asszem, hogy ennyi


2008. dec. 17. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű hogy elterjedt rólad a baráti körben meg a környéken hogy könnyű megkapni és nem is maradsz a nyakukon, ezért "egy próbát megér" alapon megkérdezik, te belemész és gerjeszted a további eseményeket. Mellesleg hogy várod el, hogy ilyen előélettel, gondolom elég fiatalon bárki is komolyan vegyen? Javíts a renomédon, ne szexelj csak tartós kapcsolatban. Neked kell döntened és változtatnod, ahogy ezt a helyzetet is magadnak köszönheted!
2008. dec. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólónak igaza van.Ti vagytok a hibásak,hogy rögtön engedtek szexelni.Amikor ez kitudódik rólad,ne csodálkozz,hogy "sorbaállnak" érted.A legtöbb pasi a könnyen megszerezhető csajra bukik.Ha azt akarod,hogy szeressen is,akkor ne add magad olyan könnyen.Így már csak azok fognak próbálkozni,akik többet akarnak. Azt megírhatnád,hogy hány éves vagy. /férfi vagyok/
2008. dec. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
16 éves! És nem szégyenlek semmit amit eddig megtettem! Mert nem akkor akarom majd magam kiélni amikor majd két gyerek lesz a a hónom alatt! De már elég volt ennyi! Kiéltem magam egy ideig!
2008. dec. 17. 19:01
 4/11 A kérdező kommentje:

Amúgy igazatok van abban amit írtatok! Szerintem is ez a nagy probléma! :S

És köszönöm a segítséget! És megpróbálok változni! Mert megakarok!

[most.már.ideje.van.]

2008. dec. 17. 19:02
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért elég korán "kiélted" magad nem gondolod?Még csak ezután kéne kezdened a szexuális életet,és te már javában teszed.Ez nem valami jó a jövődre nézve.Gondolkozz el ezen.(férfi)
2008. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előttem szólóknak, biztos eltejedt ez a nem kis hir rólad!

Az elég gáz, hogy már 16 évesen kiéltnek érzed magad!

Ez csak rajtad múlt, magadnak köszönheted, de biztos tanultál belőle!Ezek után,óvatosabb legyél az udvarlóiddal!!

Na persze legyen benned tartás!

Én 23 éves vagyok és 16 éves koromban veszitettem el a szűzességem! Nagyon szeretem a szexet, sőt imádom:)

de nem adtam csak úgy oda magam mindenkinek!

Pont az tetszett a fiuknak bennem, hogy nem vagyok könnyű préda!

Szóval azt ajánlom, ne csak a szép szavakra figyelj oda, hanem arra hogy megismerd és kapcsolatot alakits ki!

Nem minden a szex, de nagyon fontos!

Viszont sokkal fontosabb a saját értékeid megmutatása!

Hát ennyit tudtam hozzá fűzni, remélem valamit kihámozol belőle!

2008. dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt már előttem nagyon helyesen elmondták, hogy mi is itt a probléma.De a pasik pont, hogy nem szeretik a könnyű prédát, lefekszenek vele és annyi megmarad nekik, h na ma volt egy jó estém/napom.Nem arra gondolnak ilyenkor, hogy te milyen lány vagy valójában.Ha nem adod oda magad hamar, akkor sokkal rejtélyesebbnek tűnsz, és sokkal inkább kíváncsiak lesznek a személyiségedre.Leginkább szerintem amivel elcsavarhatod egy fiú fejét az, ha nagyon aranyos , életvidám vagy és néha éreztesd vele, hogy szívesen összejönnél vele.Érezd magad értékesnek és ők is annak fognak tartani.De semmi kép ne add oda magad.Még az után se, hogy összejöttök.Várj addig, amig nem érzed azt, hogy a partnered tényleg szeret téged és nem csak úgy mondja.
2008. dec. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Minden nőt meglehet kapni csak az a kérdés,h 1 nap vagy 1hét.Szal nem arról van szó,h könnyen megkatpak Én pl a csúnyább vagy buta idegesítő lányokat nem tudtam elviselni, hjárjak is csak velük azok jük voltak arra 1-2szer azt kész.

Lehet,h butának tartanak, vagy idegesítőnek lehet még ronda is vagy. És ezmiatt nem válallanak fel társaságban.

2008. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Örülök, hogy neked ez a "kiélés". Minden héten mással dugsz, aztán csodálkozol, ha csak arra kellesz a pasiknak. Nem értem miért az a kiélés, hogy fűvel-fával összefekszel. Nekem 4hónapja volt az esküvőm és a férjem a második férfi az életemben, mégsm érzem azt, hogy egy csomó pasival össze kéne szűrnöm a levet. Sajnálom, ha neked ez jutott, de magadnak köszönheted!
2008. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ezt mondom, de nekem sem kellene tartós kapcsolatra egy olyan nő, aki arról híres, hogy fűvel fával lefekszik.Erre korábban kellett volna gondolni, amikor is a tartásodat feláldoztad az élvezeteknek.

24/f

2008. dec. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!