Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az defekt talán ha orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az defekt talán ha orgazmus után egy kis időre "megutálom" a partnert?

Figyelt kérdés
Valahogy mindig ez az érzés előjön ha partnerem/párom teljes kielégülést okoz. Előtte odáig vagyok érte, imádom úgymond aktus közben, megtudok érte veszni. Amikor eljutok a csúcsra , elég hülyén hangzik de kissé megundorodom a mellettem lévőtől. Úgy érzem hogy csak egy szerencsétlen nyűg az illető onnantól kezdve mellettem, és iszonyodva húzóckodom tőle. 21 éves lány vagyok, nem voltak különösebb problémáim, sérüléseim kapcsolataimban. Mégis kínos ez az felbukkanó érzés orgazmusok után. Ugyebár jönne az, hogy összebújás, szeretgetés stb. de nekem nem megy ilyenkor csak erőltetem. (Más helyzetben érzelmileg viszont ragaszkodó vagyok és szerelmes típus, szóval fura. )
2008. dec. 17. 02:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És milyen jó ilyenkor nyűgösen elterpeszkedni, vagy teszem azt, rágyújtani.
2008. dec. 17. 22:11
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Elfogadom az előzőket is... de én pl. nagyon szeretek utána összebújni, tovább simogatni... ilyen is van. Nem fordulok el, és jól esik tovább is.


(fiú)

2008. dec. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Defekt vagy nem defekt velem ugyanez a helyzet...furcsa.Fogalmam sincs,hogy mitől lehet ez.
2008. dec. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!