Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az defekt talán ha orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az defekt talán ha orgazmus után egy kis időre "megutálom" a partnert?

Figyelt kérdés
Valahogy mindig ez az érzés előjön ha partnerem/párom teljes kielégülést okoz. Előtte odáig vagyok érte, imádom úgymond aktus közben, megtudok érte veszni. Amikor eljutok a csúcsra , elég hülyén hangzik de kissé megundorodom a mellettem lévőtől. Úgy érzem hogy csak egy szerencsétlen nyűg az illető onnantól kezdve mellettem, és iszonyodva húzóckodom tőle. 21 éves lány vagyok, nem voltak különösebb problémáim, sérüléseim kapcsolataimban. Mégis kínos ez az felbukkanó érzés orgazmusok után. Ugyebár jönne az, hogy összebújás, szeretgetés stb. de nekem nem megy ilyenkor csak erőltetem. (Más helyzetben érzelmileg viszont ragaszkodó vagyok és szerelmes típus, szóval fura. )
2008. dec. 17. 02:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat: érzelmi hullámzás. A szeretkezés nagyon megkavarhatja az érzéseket: olyan hormonlökések vannak (különösen nálad, ahogy írtad) - és ez lehet a visszahatás.


Én azt mondom, hogy ilyenkor feküdjél nyugodtan, ne foglalkozz semmivel, és hagyjad, ha kicsit simogatna vagy hozzád bújna. Ha tudod, akkor te is öleld át, de neked nem kell simogatni. Ne erőltesd. Mondd meg neki, hogy ilyenkor ő is csak finoman, óvatosan közelítsen.

És pár perc múlva helyrejössz, és onnan kezdve megint minden rendben van. Lehet elölről kezdeni :-)

2008. dec. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen ugyan ez van...de szerencsére gyorsan el is múlik :) Szerintem nincs miért aggódnod, egy ember lelke elég bonyolult dolog....
2008. dec. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem defekt. Régebben nálam is előfordult és ahogy jött - el is múlt.
2008. dec. 17. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Szóról-szóra ez van nálam is.

Máskor én is szeretem szeretgetni a partneremet, de az nálam külön van a szextől.


Nálam akkor is így van, ha "egyedül csinálom". Miután végeztem annyira nem érdekel. Elfelejtettem hogy akartam kifejezni magam :) szóval arra gondolok: nah, ez is megvolt oké. És lesz*rom :) nem mintha nem lenne jó, csak már nem érdekel tovább.


Egyébként tartós kapcsolataid vannak? Mert nekem amikor az volt, akkor szerettem utána összebújni és bámulni a partnerem arcát stb :D csak egyéb okokból nem jött be szóval inkább futó kalandjaim vannak. Azoknál meg nem érdekel az összebújás. Akkor se ha érzek valamit az illető iránt. Hagyjon békén és ennyi.


Szerintem ez annyira nem nagy gond. Legalábbis nekem vannak ennél nagyobb gondjaim is :)

2008. dec. 17. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Srapnel ***** válasza:
90%
Érdekes ez. Lehet, tudat alatt valami bajod mégis van a pároddal, miután szexuális vágytól kitisztult fejjel tekintesz rá. Nekem is volt ilyen, viszont akiket szerettem és elfogadtam, szeretkezés után is hozzábújok és szeretem. Sőt.
2008. dec. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 yuda ***** válasza:
91%
Azért írok be,hogy lásd,többen vagyunk ezzel így.Megmagyarázni nem igen tudjuk mi sem,de legalább látod,nem egyedi az eset-én is elmondhatom pedig nincsenek érzelmi defektjeim,mégis előfordult már.
2008. dec. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Szex közben csak ösztönök vannak. Ha pedig kielégültél, akkor az ösztöneid elégültek ki, vagyis többet nincs szükséged a másikra.
2008. dec. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tényleg kiváncsi voltam. Igen, tartós kapcsolataim közül énis kedvesebb voltam valamennyire utánna az illetővel, de a többi tényleg olyan ösztönleges volt. Hát , akkor van ez így:) köszi sziasztok!
2008. dec. 17. 12:09
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

hát nem azért de szerintem ez a pasiknál is igy van! miután elmegyünk belölünk is kimennek a hormonok és pár pillanatig mise kívánjuk a párunkat de aztán "regenerálódunk" és minden jó lesz! Ez lehet igy van a lányoknál is :)

Remélem tudtam segiteni ;)

2008. dec. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Egy orgazmussal rengeteg szexuális energiát lehet veszíteni!
2008. dec. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!