Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem elégit ki a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elégit ki a barátom orálisan?

Figyelt kérdés

Én mindig kielégitem a vágyait! Sőt én szeretem az orális szexet, viszont ő nem viszonozza! miért lehet ez?

Undorodik, vagy nem is értem! Nincs tapasztalata?

Hogyan vezzesem rá? Üljek a szájára? :)

De most komolyan, ez tényleg zavaró, mert én szinte minden alkalommal meg teszem, és viszonzást várok tőle!!!

Kérek minden fajta segitséget és tippet ez ügyben!

Köszi


2008. dec. 16. 18:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

No igen..egyszer nekem is volt egy olyan barátom, aki nem csinálta, méghozzá azért, mert az előző bnője nem volt túl illatos ott lenn...és ez megmaradt benne, így senkinek sem csinálja...

Hogy aztán tényleg olyan volt a csaj, vagy egyszerűen csak a természetes illatától rémült meg a csávó, nem tudom...

De vannak ilyenek is, bár szerintem ez a kisebb százalék.

Olyannal is találkoztam, akit szinte el sem lehetett rángatni onnan! :D

Mindenféleképpen beszéld meg vele.

2008. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

szimplán balf...sz,vagy nem jó szagú a puncid!

próbáld meg mással!

2008. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

megoszlanak a vélemények, de meritek belőle az biztos!!

Az biztos, hogy meg kell beszéljük ez a legjobb megoldás!

A puncim, nem hinném, hogy rossz illatú lenne hisz adok magamra max. az lehet hogy nincs hozzá szokva!:))

Majd megszokja remélem!

Ha megindokolja miért nem elégit ki akkor végre megnyugszok, mert igy aztán gondolhatok mindenre!

Egyébként egy természetes illata mindenkinek van oda lennt, csak nem mindenkinek egy forma a szaglása!

Szerintem gerjesztő illata van!

A volt pasim ha kellet volna egész nap azt szagolgatta volna, csak vele más problémám volt!

2008. dec. 17. 16:11
 14/16 anonim válasza:

Igen mindenkié más! De van olyan akinek kifelyezetten erős illata van,azért írom hogy illata,és nem szaga,mert van aki ezt szereti! ez nem azért van mert nem mosod,ez adotság.. rengeteg puncit szagoltm már,hidd el!

még egy probléma lehet,mindenkinek másmilyen álagú,sűrűségű, a "nedve" és ha ez sűrű nyúlós z leht zavaró,e erre is van megoldás...

2008. dec. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
EGY SZÓ A VÁLASZ:HÜLYE
2008. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
JA, KERESS MEG TŐLEM MINDEN ALKALOMMAL MEGKAPHATOD! IMÁDOM A PUNCIT NYALNI! 69-BEN MEG ÁJULÁSIG! LEGUTÓBBI BARINŐMMEL MEGSZÁMOLTAM: ÉN 3XOR, Ö 11X MENT EL!!!
2008. dec. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!