Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem elégit ki a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elégit ki a barátom orálisan?

Figyelt kérdés

Én mindig kielégitem a vágyait! Sőt én szeretem az orális szexet, viszont ő nem viszonozza! miért lehet ez?

Undorodik, vagy nem is értem! Nincs tapasztalata?

Hogyan vezzesem rá? Üljek a szájára? :)

De most komolyan, ez tényleg zavaró, mert én szinte minden alkalommal meg teszem, és viszonzást várok tőle!!!

Kérek minden fajta segitséget és tippet ez ügyben!

Köszi


2008. dec. 16. 18:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
kommunikacio. Nem hinnem, hogy a baratod itt lesz es elolvassa a panaszodat, szoval kerdezd meg tole, hogy figyelj, tudod, szex kozben, maikor en kielegitelek oralisan, mi lenne ha te is egyszer megprobalnad....vagy valami hasonlo, attol fugg, miota vagytok egyutt, mennyire biztok meg egymasban. Amugy meg az is lehet, hogy egyszeruen nem jo illatu, vagy egyaltalan probalta mar?? A masik meg, hogy te ne csinald neki egy ideig, aztan majd meglatod, mi a reakcioja.
2008. dec. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Dettó uygan ez van nálam is:S :D

Én egyszer ittas állapotban mondtam neki h " nem nyalsz ki:D" de nem volt válasz:S Ugyh nem tom.

az én pasim 25 ugyh biztos nem azért mert nem csinálta még meg iesmi, ha a te barátod fiatalabb akkor lehet azért mert még nem csinálta és fél tőle.

2008. dec. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Persze csináltuk már, franciáztunk, de ez egyszer fordult elő! Fél éve vagyunk együtt!
2008. dec. 16. 19:05
 4/16 anonim ***** válasza:
ha tetszett volna neki, akkor csinalna. Lehet az is, hogy egyszeruen nem az o stilusa, de akkor te se csinald neki, vagy ha te annyira akarod, akkor csinald neki. De mindenkepp kerdezzetek mindketten ra, meg kell hogy tudjatok beszelni foleg egy 25 evessel.
2008. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre csak ő fog tudni válaszolni. És mielőtt hülyeségeket veszel a fejedbe kérdezd inkább meg tőle. Egyszerűen lehet hogy csak nem tudja hogy csinmálja hogy jó legyen. Vagy lehet hogy nem szereti csinálni, van ez így fordított helyzetben is. Szerintem a legjobb ha szép óvatosan megkérdezed.
2008. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
áá mekkora hülye a pasid!!:D:D
2008. dec. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem bírom ki, ezt a kérdést már vagy 10 ember felrakta. Írd be a keresőbe, és kidob sok választ.
2008. dec. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

hát igen erre ő tud válaszolni!

de biztos van olyan férfi tipus aki nem szereti csinálni.. ez elég rossz rám nézve mert én imádom ha csinálják nekem!

És szerintem ez oda-vissza játszik!!

Általában a nők nem szeretnek orálisan tevékenykedni, de én azt is szeretem!

Nem baj, majd kiprolálom hogy én se csinálom és megbeszélem vele!

Ha van még ötletetek, hogy hogy vehetném rá :)))

akkor meg köszönném!!

2008. dec. 16. 19:17
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Ne úgy próbáld rávezetni, hogy ha ő nem csinálja, te sem csinálod, mert annak jogos sértődés lesz a vége.
2008. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Először is az, hogy nem csinálod neki az a legrosszabb amit tehetsz. És ezt halálosan komolyan mondom!!! Ne rávenni próbáld, hanem beszélj vele, de ne csak egyszerűen beszélj inkább győzd meg. Ne rávedd hanem győzd meg a kettő nem ugyanaz! Először is amikor már kicsit kezdtek belelendülni a dologba akkor hirtelen állj le nézz a szemébe ha megkérdezi hogy mi a baj vagy mi van vagy akármi akkor mondd hogy: "szeretném ha megpróbálnád most az egyszer, ha rossz lesz nem kell többet csinálnod, csak szeretném ha megpróbálnád, kérlek" Ennyi bőven elég kell, hogy legyen. Ha igazi nő vagy ennek egy pasi sem tud ellenállni! Ezt és így! próbáld ki ;) Be fog jönni ;)
2008. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!