Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit javasoltok, hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok, hogy ne görcsöljek azon, hogy sohasincs orgazmusom, hogyan lazuljak el, kapcsoljak ki szex közben? (28 lány vagyok) Mindig ez jár a fejemben, mert sehogy sem tudok elmenni.

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 09:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy mentem férjhez 20 éve hogy nem volt orgazmusom a párommal. Felizgultam, aztán semmi. Rendkívül frusztráló. Megértem a kérdezőt. Néhány év elteltével és két szülés után azonban beütött a "ménkő". Szinte egyik napról a másikra megváltozott. Egyszer sikerült véletlenül. Hogy miért, máig sem tudom. Valószínű ,hogy sokkal nagyobb gondjaim voltak ,mint azon görcsölni miért nincs orgazmusom .Felszakadt egy gát talán. Azóta ha nem is minden alkalommal, de átalában nekem is összejön. Talán érdemes lenne megkérdezni egy pszihológust.Szerintem ő tudna neked a legöbbet segíteni.
2008. dec. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!