Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit javasoltok, hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok, hogy ne görcsöljek azon, hogy sohasincs orgazmusom, hogyan lazuljak el, kapcsoljak ki szex közben? (28 lány vagyok) Mindig ez jár a fejemben, mert sehogy sem tudok elmenni.

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A legfontosabb, hogy tényleg ne azzal foglalkozz, hogy el fogsz e menni, vagy sem! Ne akard erőltetni!

Ha előre félsz, akkor nem fog sikerülni!


Én a helyedben elgondolkodnék azon, hogy megfelelő e neked a jelelegi partner! Ha a válasz igen, akkor sajnos benned van a "probléma". Nem kell megijedni :-).

Egy kis alkohol fogyasztása sokat javíthat a helyzeten - egy baccardi vagy egy pár korty csokilikőr. (kedvcsinálónak remek)

Fontos, hogy az előjátékot nyújtsátok el minnél tovább, fürödjetek együtt, vagy maszírozzátok meg egymást alaposan. ("ott" is, ha jólesik)

Azt nem írtad, hogy "felizgulsz" e. Mert ha van nemi vágy,akkor nincs veszve semmi!

A barátod megtesz mindent annak érdekében, hogy neked is jó legyen? Kicsit több info kellene, hogy pontosabb legyen a válasz!


Puszi: Mimi

2008. dec. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jövőre össze szeretnénk házasodni, így a kérdésedre, ő a megfelelő partner.

Felizgulok, be is nedvesedem, de semmi, előjáték is van, de mindig csak pisilési érzésem van, tudom, a G pont ingerlése miatt, de mért nem jutok ennél tovább?!

2008. dec. 16. 10:10
 3/11 anonim válasza:
74%

Azt hiszem, elég öreg vagyok ahhoz, hogy tanácsot adjak neked:

1. Ha maszturbálással el tudsz jutni az orgazmushoz, akkor előbb-utóbb partnerrel is képes leszel rá.

2. Semmiképpen ne köss házasságot úgy, hogy nem éred el a partnereddel az orgazmust!!! Teljesen bizonyos, hogy egyszer találkozol olyan férfival, akivel átéled ezt, és ha az nem a férjed lesz, akkor vége a házasságodnak, családodnak.

3. Bármi, amit megkívánsz, vagy amiről fantáziálsz, ne legyen titok a partnered előtt. Lehet, hogy vannak vágyaid, amiket szégyellsz, de hidd el, ha bevallod neki, az inkább felizgatja őt, mintsem taszítja.

Üdv és sok sikert!

2008. dec. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mindent megbeszélünk, nincsenek titkos vágyaim.

Masztival sem érem el. Akkor ne házasodjak össze azzal, akit szeretek, mert nincs orgazmusom, meg ezen agyalok, hogy miért nincs?

2008. dec. 16. 10:37
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

A szeretkezés nem egy "projekt" és az orgazmus nem egy "kitűzött cél". Úgy állj hozzá a dologhoz, hogy az a lényeg, hogy együtt vagytok, jól érzitek egymást, és a lehető legjobbakat teszitek egymásnak/egymással; amikor szeretkeztek, az orgazmusod helyett arra figyelj, hogy milyen jó együtt, milyen jókat csinál neked a párod, és te is neki; figyelj oda minden kis érzésre, rezdülésre, éld át mindegyiket a maga teljességében. Csakis ezekre összpontosíts.

És meg fogod látni, hogy meglesz az eredménye.

2008. dec. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha masztival sem éred el, akkor mással sem fog menni. A nők 90%-a nem képes hüvelyi orgazmusra, csak klitorális org.-ra a csikló ingerlésével, kevesebb százaléka pedig egyáltalán nem éli át. A hüvelyben nagyon kevés érző ideg van, vannak szerencsések, de sajnos én sem tartozom közéjük. Több partnerem volt, és egyikkel sem volt hüvelyi orgazmusom, csak orálisan lehet kielégíteni. A párommal nem házasodtunk össze, nem emiatt, már van kislányunk is, boldogok vagyunk, hüvelyi org. nélkül is teljes az életünk.
2008. dec. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Az utolsó válaszoló hülyeségeket írt!

1.Attól, hogy magadnak nem sikerül, attól még mással lehet h igen! Persze jobb felfedezni először magadnak, hogy mi a jó, de attól még lehet élvezni mással, sokan vannak, akik így vannak.

2.Ez a nők 90%a dolog nem igaz! Attól, hogy vki beletőrődött, hogy neki nincs, attól még nem kell másoknak is bemagyarázni, számadatokkal bizonyítva, ami mellesleg nem is igaz. Sokkal több nő éli át, mésgha csak ezen a fórumon nézel körül, akkor is. És baromság, hogy nem képes rá vki, mert nincsenek idegvégződések a hüvelyben. A hüvelyi orgazmus hátterében is a csikló áll, csak nem közvetlen ingerléssel, hanem belülről, keress rá a neten, ha érdekel, én nem tudom szebben leírni, mert nem vagyok doki, de bizonyított tény.

3.Szerintem a kérdezőnek nem konkrétan azzal van baja, hogy nincs hüvelyi orgazmusa, hanem h sehogyse! Nagy-nagyon meg kéne tanulni ellazulni és a külvilágot teljes mértékben kizárni az ágyból. Meg persze nem ártana rájönni, hogy hogyan jó.

2008. dec. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
Ha nincs, akkor nincs! Olvass utána! Ne azt írd, hogy nem igaz, hanem, hogy nem értesz egyet, és ne p....zz, ha nincs ilyen problémád!
2008. dec. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
"p....zz"? Úgy látom neked viszont vannak problémáid, na mind1, te tudod... Csak azért írtam, mert ha a kérdező így áll hozzá, akkor szívás.
2008. dec. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Először is az orgazmust nem szabad hajtani.

Ha nincs orgazmusod, de jól esik a szex, akkor élvezd! Egyáltalán ne foglalkozz vele, hogy lesz-e belőle orgazmus. Azt élvezd, ami történik, és ne is nagyon figyelj oda. Kicsit jobban figyelj a párodra, mozogj kicsit többet, akkor ő is joban érzi magát, és ő is többet tesz majd. Próbálj ki új pózokat: nem bonyolultat, hanem újat. Orális szex volt? Azt is ki lehet próbálni.

De a jó meleg fürdővíz is csodákra képes - csak tegyetek bele fürdőolajat is, mert különben nem csúszik eléggé (ott egyébként is kézi módszert ajánlok). Vagy zuhany, jól irányítva :-)


Előtte menj el pisilni, és ha közben pisilési ingered, van, nyugodtan engedd. Nem fogsz pisilni (de egy törölközőt is leteríthettek, hogy teljesen el tudd engedni magad). Vagy próbáljátok olyan helyen, ahol nem gond (kádban vagy netán szabadban).

2008. dec. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!