Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szűz vagyok és ő is, próbáltuk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok és ő is, próbáltuk de nem tudom, hogy mitől vagyis sejtem, hogy az idegeskedéstől de feláll neki és amikor a gumit kezdem felhuzni kisit "lelankad" és bánt ez mert olyan mintha nem kívánna, bár tudom nem az a baj. Túl ideges?

Figyelt kérdés
Hogy segithetek ezen?
2008. dec. 15. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Fontos lenne tudni, mennyi idősek vagytok!


Amúgy szerintem ti még túl fiatalok vagytok ehhez.

Most egy darabig hagyjátok abba a próbálkozást, mert csak újabb kudarcélményeket szereztek, amitől még nehezebben fog menni.


Inkább csak pettingeljetek, ismerkedjetek egymás testével, nyugodj bele, hogy bőven van még felfedeznivaló a másikon, főleg hogy mindketten szűzek vagytok.

2008. dec. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mind a 2-en 17 évesek :) és nagyon szeretem
2008. dec. 15. 20:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljátok ki azt hogy halkan hallgatok valami lágy zenét, amit szerettek mindketten!

Kezdejetek el beszélgetni, ismerkedjetek meg egymás testével, ne kapkodjatok, nem kell elsietni semmit!

Nyugodt környezetet teremcsetek, ahol nem nyithat rátok senki!

Ha kell gyújcsatok gyertyát a hangulat kedvéért, vagy csak ha a zene szól az is elég egyenlőre!

Közben ne arra gondolj hogy nem kiván téged, hisz akkor nem is lenne merevedése, csak gondolom ő is stresszel, mint ahogy te is!

A lényeg hogy lazuljatok el és arra gondolj hogy milyen emlékezetes lesz!

Azért azt irhattad volna hogy mennyi idősek vagytok!

Remélem jól fogjátok magatokat érezni és egymást!!

:)))

2008. dec. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát épp lehet az a baj hogy nincs nyugodt környezet.Náluk a szüleik majdnem mindig otthon vannak és hát eléggé zavaró..és éppen ugy nálunk ha nincs szülő sajnos mi a nagyszülökkel lakunk:S:(..lehet h én is meg ő is ezért feszült :(...bár mind2-őnk szülei tiszteletben tartják h nem jönnek be, de azért ott vannak :S
2008. dec. 15. 20:17
 5/10 A kérdező kommentje:
Amugy irtam h hány évesek vunk....
2008. dec. 15. 20:18
 6/10 anonim válasza:
100%
A lényeg, hogy zárd be az ajtót, akkor szüleid is vágják miről van szó, ez mégis csak a kettőtök dolga, szóval,ne azzal foglalkozz ki van kint, hanem hogy ki van bent:csak te és ő, aztán nem kell elsietni, majd minden jön amikor kell!!!
2008. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amikor legközelebb próbálkoztok,és esetleg újra nem jön össze, eny kis iső után kalandozz el lefelé, és izgasd fel, de roppant módon:D és ez mellett mond neki, hogy ne legyen ideges hogy nem sikerült: hogy hello, csak én vagyok, és nagyon szeretlek:)

Nekem ez a módszer bevált.

2008. dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én meg tudtam beszélni apámmal a kérdést. Nem is kellett nagyon ecsetelni a problémát. Azon a vasárnap délután öcsémmel és anyámmal elmentek valahova. ( Fagyizni, moziba, sétálni, már nem emlékszem ). A lényeg, hogy több órára ott volt a szabad nyugodt lakás.

Persze ehhez a szülőnek partnernek kell lenni.

2008. dec. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok, és tudom mi a baj. Mielőtt bárki lehurrogna hogy hülye vagyok...ha épp felhúzod rá...akkor közben nem kényezteted, ő pedig rohadtul nem rád figyel, hanem arra, hogy ne szúrjon el semmit. Úgyhogy:

1) Húzd fel neki úgy, hogy közben izgasd

2) Húzd fel szájjal

3) Kicsit kényeztesd orálisan...tovább tart az erekció...csak pár másodperc kell, és utána húzd fel rá.


Remélem segítettem

2008. dec. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

Légy vele megértő... ez nagyon fontos. Egyébként néhány pohár ital segít oldani a feszültséget :) Mindenképp ajánlom az első pár együttlétnél. Nem kell sok, elég egy két pohár finom bor... és máris megszűnnek a gátlások :)

egymagyar

2008. dec. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!