Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 1 heregolyóm van mert a másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 heregolyóm van mert a másik kiskoromban elhalt és el kellett távolitani. Nagy gáz, ha csak 1 van?

Figyelt kérdés
gyerekem attól még ugyanugy lehet semmit se folyásol be!
2007. dec. 29. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sosem befolyásolt a nemiszerv milyensége.(Nah jó,ha ápolatlan volt,akkor azt szóvá tettem,meg így utólag jót nevettünk a kék hímvesszön.)De ez egy betegség következménye,és nem tehetsz róla.Ha értelmes a leányzó,akkor nem azzal fog foglalkozni,h hány heréd van.Aki meg nemértelmes azzal nem érdemes hosszútávra tervezni,sőt seh sem!Aki ilyenért kevesebbnek tekint téged,az arra sem érdemes,h komolyabb beszélgetésbe kezdj vele.

De szerintem akár még a szexepiled is lehet:)Sőt,ismerek olyan pasit aki a groteszk módon kihasználja,h a betegsége miatt sajnálják őt a lányok,és szépen felszedi őket.(már ha az a betegség létezik egyáltalán nála,mert mindenkinek mást mond,h hány év múlva fog meghalni.)

2007. dec. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én nem találom gáznak! egy lány
2007. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. És ahogyan nagyon helyesen tudod, ha a megmaradt here jól működik, ugyanúgy lehetsz büszke apa, mint bármely pasi. A páros szervekből épp azért van kettő, hogy ha az egyiket valami éri, a másik még be tudja tölteni a feladatát.
2007. dec. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, egyáltalán nem. Ha az én barátomnak lenn, akkor ugyan olyan jó lenne vele a szex. a here nem lehets zempont. amugy meg Hitlernek és Einsteinnek is 1 volt:D
2007. dec. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod h nekik csak egy volt??? XD Szerintem sem gáz,inkább ez a szexepiled!Még 1 lány :)
2007. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz csak vicces:) De nem akarlak megbántani!
2008. jan. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egy normális értelmes lányt nem fog zavarni... engem sem zavarna, ha a barátomnak csak 1 lenne (lány voltam)
2008. ápr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

lehet h egy egy éjaszakás csaj ki nevtne,de aki igazán szeret és veled akar leni igy vagy ugy de el fogadja,amugy szerintem nem gáz pontosan szexepil

eggy 17 éve lány

2009. aug. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sztem nem gaz. Nekem is csak 1 van. Nem szegyenlem. Eloszor nem akartam elfogadni, de aztan belenyugodtam.
2010. febr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz
2021. szept. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!