Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért féltett anyum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért féltett anyum ennyire a masztizástól kiskoromban?

Figyelt kérdés
4 éves koromban kezdtem el és ez máig tart :D Persze kiskoromban mindig rajtakapott anyum. Mindig rámszólt ezért, hogy: "Mit csináltál?! Azt akarod hogy bevarasodjon a kukulád?!" De vajon miért mondta ezt amikor nincs is az ember kárára, sőt csak jó? Nemértem :/ 19/L
2009. júl. 21. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

mert sztem az anyukáknak nemjó ebbe belegondolni h a lányok lehet épp most masztizik a szobájában. sztem teis lebeszélnéf a lányod ha 4 évesen maszturbáláson kapnád.


egyébként meg van veszélye, aki ilyen hamar kezdi, és ennyire rákattan, az később nehezen fog elmenni, vagy egyáltalán nemfog, ha a párja csinálja neki.

2009. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem mert még elég kicsi voltál hozzá, azért gondolj bele..4 évesenXD
2009. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Az előzőek mellett szerintem a szülők nem is igazán tudnak ezzel mit kezdeni...

Sokszor még tini korban a felvilágosítás is nehézséget okoz,nemhogy elmagyarázni azt, hogy neked miért jó, amikor simized magad, mik az előnyei és miért nem szabad túl sokszor, túl egyféleképp csinálni... Nem hiába van annyi elmebeteg ijesztgetés is.. /lásd;megvakulsz tőle,leesik a fütykös,stb/

2009. júl. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

[link]


teljesen normális, én is csináltam XD

2009. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
boccs, rossz linket küldtem :S helyesen: [link]
2009. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
komoly szakirodalma van a témának. azért mondta anyukád hogy ne csináld mert egyrészt tájékozatlan másrészt nehezen vette be az agya. ha neked lesz gyereked akkor nem szabad tiltani csak ha társaságban mások előtt csinálja akkor meg kell neki mondani hogy nem illik mert ez csak rá tartozik csak akkor szabad ha egyedül van. ez pont olyan mint mikor tüsszentéskor nem teszi a szája elé a kezét, hasonlóan meg kell neki mondani hogy ezt meg azt így vagy úgy kell, megérti és akkor majd úgy csinálja. ha szigorúan megtiltják neki vagy büntetéssel fenyegetik, komoly károkat okozhat felnőtt korában, gondjai lehetnek majd a szexualitással.
2009. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
szerintem meg akkor lesznek gondjai a szexualitással, ha 4 éves kora óta kielégíti magát, ugyanúgy.
2009. júl. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

ez a legroszabb amit egy szülő tehert a lányával de komolyan!!!!!!! még ha nem is tudatosan de sok lánynak ártanak a szülei avval ha rászólnak elmagyarázom...


sok családnál már láttam is...volt olyan hogy ugye egy kisfiú játszik a kukijával amit a szülők tök lazán vesznek mer ugye "milyen aranyos" meg "milyen helyes"...és akkor jönnek a hülye szövegek "holakukid?"

ami ugye érthető mer a fiugyerek ha akarja ha nem előbb utóbb észreveszi hogy ott neki lóg valami amivel unaloműzésképpen játszani is lehet


ellentétben a lányoknál ugye az kicsit rejtettebb de idővel a lányok is rájönnek hogy ugyanugy mint a fiuknál bizony lehet vele játszani...na és akkor itt van az ellentét mer a kislányokra néha igen keményen rászólnak mindha valami bűnös dolog lenne amit csinálnak...és ez bizony ott marad az agyukban és mikor odakerülne a sor nem élvezik a helyzetet mer tudatalatt bennük maradt hogy amit csinálnak rosz...ezér van annyi kérdés itt is hogy vannak 40 évesek de sosem volt orgazmusuk sokszor csak dilidoki tud segíteni


na ennyi volt a válaszom bocs hogy hosszú lett

BÉKE

2009. júl. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben egyet értek az előttem szólóval!


A szülő ezzel hatalmas kárt okoz a lányban,de van,h a fiúban is.Szerencse,h Te átlátod a dolgot és nem indult el benned egy visszafordíthatatlan lelki trauma.Nem túlzás,tényleg innen ered minden.Aki feszélyezve érzi magát szex közben,bűntudatot érez maszturbáláskor,vagy sosincs orgazmusa,az nagyrészt a szülői nevelésnek köszönhető.


A természetes érési folyamatot gátolják ezzel és azt éreztetik,h rossz dolog,ha az ember a nemiszervével foglalkozik.ÓRIÁSI TÉVEDÉS ÉS HIBA!


Nyilván nem szándékos volt,mert a szülő nem tudja elfoadni a saját gyerekéről,h Ő bármilyen szexuális élvezethez juthat.Ez meg önző dolog,de mind1,nem akarom anyukádat sértegetni,nincs hozzá jogom.

Annyit mondhatok,hoy lépj túl ezen,élvezd a szexet és majd a saját yereked próbáld meg ne így nevelni:)

2009. júl. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Úristen, ez félelmetes. Elég lelki rokkant gyerekkorod lehetett...
2009. júl. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!