Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiú vagyok és análisan szerete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok és análisan szeretem izgatni magam maszturbálás közben eddig az ujjammal csináltam de most már alig érzek valamit. (mivel 18 nem múltam el pl: vibrátort nem vehetek) mit használjak ami pl háztartásban megtalálható vagy meg lehet venni?

Figyelt kérdés
olyan dolgot szeretnék ami nem feltünő hogy mire használom és kb 1.5 és 2 ujj vastagságú
2008. dec. 15. 01:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? miért nem vehetnél vibrátort??? Nincs kiírva sehova, hogy nem vehetsz és nem kérnek személyit. gondolom nem 13-nak nézel ki.
2008. dec. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%

A szörnyűlködőknek megsúgom, a férfiak G-pontja a végbélen keresztül kitapintható prosztata, amit, ha szex vagy önkielégítés közben dörzsölik, fenomenális orgazmus-élményben lehet része. Ugyanez a pont a nőknél a hüvelyben kb a bemenettől 1 ujjnyira található a hasfal oldalán.


Azon miért nem szörnyűlködtök, ha nők dugdosnak maguknak fel bármit, a nagyobb élvezet reményében???

Az ne undorító???

2008. dec. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
71%
de ha egy pasi dugdos a fenekébe dolgokat, azt sokan a homoszexualitással azonosítják. Mert akkor ezzel az erővel minden pasinak biszexnek kéne lenni, mert egy másik pasi farka is ingerli a prosztatát. Azért ez nem törvényszerű. És azért mondjuk én nem szeretnék olyan pasival élni, akit megcsinál egy másik férfi mert az jó. És nagyon kiábrándulnék a férjemből ha vibrátorokat dugdosna magába.
2008. dec. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg nézőpont kérdése. Például az én férjem kifejezetten szereti, ha miközben szájjal , vagy kézzel kényeztetem, közben a másik kezemmel "inzultálom" picit hátulról. :)
2008. dec. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
ha én azt élvezném hogy a seggebe dunak valamit fejbelőném magam!
2008. dec. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 vav22 ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van a 18:08-as válaszolónak! A pasiknak tényleg ott van a G pontjuk.... De engem az bosszant igazán, hogy ha feltesz vki itt egy kérdést, miért ír az aki csak fikázni akarja????? Szerintem ez csak rá tartozik meg ha van Barátnője rá. Nem kritikát kért hanem segítséget. Az emberekben semmi tolerancia nincs... Ha neki jól esik had csinálja, nekünk az nem fáj, ráadásul nem árt vele az emberiségnek sem... Úgyhogy ne is vedd fel a hülye válaszokat!!!
2008. dec. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én a rezgős borotvámmal szoktam , leveszem a pengét , benyálazom és, kész is , csak vigyázz fel ne csússzon!
2009. márc. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Írj egy üzenetet és beszélünk ott,mert itt nem lehet,mindenki csak beszolni tud,ahelyett hogy a kérdésre adna választ.
2010. nov. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 egybaba ***** válasza:

Korhatár nélkül A legegyszerűbb, és egyben legolcsóbb dolog a gyúrt tészta. Liszt víz esetleg 1 tojás bele hogy még rugalmasabb legyen.

Akkorára készíted amekkora a legjobban tetszik.

Ráhúzod egy gumikesztyűt egyik ujját, ha nem jutsz gumióvszerhez és kész az alkalmi fütyi ami még csak fel se sért mit a többi hülyeség amit az előző írásokba mondtak. A fakanalat dugja fel magának aki írta XD

2013. ápr. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
nagyon jó érzés mikor felnyomom a seggembe
2021. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!