Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiú vagyok és análisan szerete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok és análisan szeretem izgatni magam maszturbálás közben eddig az ujjammal csináltam de most már alig érzek valamit. (mivel 18 nem múltam el pl: vibrátort nem vehetek) mit használjak ami pl háztartásban megtalálható vagy meg lehet venni?

Figyelt kérdés
olyan dolgot szeretnék ami nem feltünő hogy mire használom és kb 1.5 és 2 ujj vastagságú
2008. dec. 15. 01:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%

vegyél egy fakanalat, az nem tünik fel, de ha túl vékony köss össze kettőt egy befőttes gumival!

jó szórakozást

2008. dec. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Attól füg,hogy mennyire vastag tárgyat képzeltél el magadnak. Bemész egyháztartási vagy százforintos boltba,akár bármelyik áruházba és veszel magadnak egy neked megfelelő vastagságú henger alakú tárgyat. Pl. egy wc pumpa és annak nyele nagyon is megfelel (tapasztalat) a célnak,vagy egy seprünyél abból levágsz magadnak akorát,amekkora jól esik,de óvatosan a fa felületű tárgyakkal és ha megoldható inkább legyen műanyag a kiválasztott tárgy amit használni szeretnél. Ne aggódj nem fogják megkérdezni sehol,hogy milyen célból veszed magadnak. Ha meg mégis,akkor semmi közük hozzá. Sok sikert.
2008. dec. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

wc pumpa

fakanal

seprunyel

meg valami, mert nem birom a nevetest abbahagyni

Szerintem felejtsd el ezt a hulyeseget, mert aranyered lehet, inkabb keress magadnak egy jo kis csajt, es vele foglalkozz!

2008. dec. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%

Tegnap volt egy olyan kerdes, hogy melyik kerdes tetszett eddig a legjobban itt. Hat most nem a kerdes, hanem az elso ketto valasz nagyon jopofa.

Viszont ha a kerdes komoly, akkor szomoru vagyok. Fejezd be ezt a butasagot!!!

2008. dec. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

no nézd csak mi van itt, ezt dugd a seggedbe!


[link]

2008. dec. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem egy vadászpuska az pont megfelel, mert a dupla csöve pont olyan, mint ujj. Csak a még nagyobb élvezet érdekében ne felejtsd el meghúzni a ravaszt. Hidd el nekem, mélyreható élmény lesz.
2008. dec. 15. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
20%
...mármint pont, mint két ujj, hiába diszgráfiás leszek az ilyenektől :-D Mit is kell ilyenkor mondani, mi is most a divat? LOL? :-D
2008. dec. 15. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
46%
nagy az isten állatkertje !
2008. dec. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%

Gyertya!!

Nem a csavart, hanem a sima fajta. De óvszert húzz rá előtte. Azt a Tesco-ban is kapsz.

2008. dec. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

03:09

hát ez nagyon kemény!!:-)

2008. dec. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!