Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért tagadta le a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadta le a barátnőm az osztálytársai előtt, hogy volt velem?

Figyelt kérdés
szex
2008. dec. 12. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
talán mert nem akarja, hogy mindenki tudja? mert úgy érzi, ez a magánügye?
2008. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de így meg neki is meg nekem is mondják h milyen ciki h még nem volt semmi majdnem 1 év alatt pedig ha tudnák... :P am télleg magánügy de az én haverjaim tudják
2008. dec. 12. 20:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Senkinek semmi köze h csináltátok vagy sem!! Főleg ha csak úgy osztálytársai,nekik aztán semmi közük! Mert ugye a legjobb barátnői biztosan tudják...főleg ha van egy kiis fantáziájuk!! Mi fél éve vagyunk együtt...s senkinek nem mondtam semmit,1barátnőmön kivül de neki is csak h volt igen! Mert a részleteket nem kell tudnia senkinek!!sztem ne aggódj,ezzel nem kell dicsekedni! attól még szerethet! :)
2008. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak a h*lye p*csák dicsekednek azzal, h megvolt. Örülj annak h a barátnőd nem ilyen és titokban tartja. magánügy és nem kell róla tudnia senkinek, max olyanoknak aki megérdemli, aki nem adja tovább.
2008. dec. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, hogy nem dicsekszik el az egész osztálynak. Ez a ti magánügyetek és kész. A többieknek meg semmi köze hozzá.
2008. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem letagadás kérdése, hanem egyszerűen nem akarja, hogy az egész osztály rajtatok csámcsogjon! Te is amúgy minek mondtad el a haverjaidnak? Szerintem hülyeség volt! (És akkor még finoman is fogalmaztam) Bár, ti fiúk (szerencsére nem mind) mindig elújságoljátok az áldozatot! Nem tudom milyen szokás az ilyen... És még ti mondjátok, hogy a lányok pletykások... :|
2008. dec. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
pár barátommal szoktuk mindig megbeszélni hogy ki hogyan kivel, és nem is kerül kijjebb a körünkből, más meg nem kérdez ilyet, barátnőmet az osztálytársai kérdezgették. én nemtom, hogy letagadnám-e, de nekem csak fiu osztálytársaim vannak mer fiusuliba járok.
2008. dec. 12. 21:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Na na na, azért HATALMAS különbség van a "nem dicsekszem vele" és "letagadom" eset között. Ha nem dicsekszik vele, az még nem jelenti azt, hogy adott esetben ha a barátnői kérdőre vonják ne mondaná el egy visszafogott mosollyal kísérve.


Viszont ha letagad, vagyis váltig állítja azt, hogy nem volt veled, akkor azt egyszerűen azért teszi, mert szégyell. Ez sajnos így van.

2008. dec. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hmm... van benne valami... holnap kikérdezem.
2008. dec. 14. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!