Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mekkora az a bizonyos korhatár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az a bizonyos korhatár, amikor az orvosi titoktartás teljes mértékben (vagyis szülővel szemben is) érvénybe lép (nőgyógyász esetében)?

Figyelt kérdés
Készülök lefeküdni a barátommal. Ha utána megyek el nőgyógyászhoz ő elmondhatja anyunak h már nem vok szűz? Előszőr gumival védekeznénk, de azát felmerül a tabletta kérdése is... 17 múltam. Előre is köszi :)
2007. dec. 28. 03:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi,ha nem akarod,akkor anyukád nem fog bemenni a vizsálatra.A doki amúgy sem azt fogja nézegetni,h te most szűz vagy-e.Csinál egy gyors rákszűrést,meg elküld vérvételre.

Meg édesanyádak is van annyi esze,h ha tabit szedsz,akkor valószínűleg lefeküdtetek már.

Amúgymeg 17 éves vagy.Azért az anyukák is tudják,h ilyenkor érdeklődünk a pasik iránt,illetve nem tűntök valami felelőtlennek,tehát,akár beszélhetnél is erről édesanyáddal.Én biztos örülnék neki,ha a lányom előbb velem beszélné meg.Vagy ha megtörtént elmondaná.(Annakidején én is megbeszéltem ezt anyával.)

2007. dec. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
16 felett ha nem akarod, nem fog beszélni anyukáddal. De azért tényleg jobb lenne, ha Te beszélnél vele. Szerintem anyukád is értékelné, hogy ennyire bízol benne. Nem egy könnyű beszélgetés, az biztos. De épp ebből azt is láthatná, hogy annyira érett vagy már, hogy képes vagy beszélni vele ilyesmiről.
2007. dec. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!