Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Arra ébredtem, hogy a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra ébredtem, hogy a párom (24 éves ffi) önkielégítést végez. Negatívan éltem+, összevesztünk. Rosszul tettem? Mire véljem?

Figyelt kérdés
Előtte2órával szeretkeztünk.Jó a nemiéletünk,nyitottak vagyunk,+beszéljük a dolgokat.Úgy tettem mintha aludnék,de később kérdőre vontam.Állítólag felidézte az előző aktust,nem akart felébreszteni.Higgyek neki?
2008. dec. 12. 08:47
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%

no,a fölöttem szóló éppen azt igazolja amit én próbáltam elmagyarázni.

gyakaran szeretkeznek, de ezek szerint nem eléggé.


A másik pedig, hogy jobban ismeri a testét min a párja. Ez igaz, de éppen az lenne a feladat, hogy megismertesd vele, hogy hogy szereted ha csinálja. Szavakkal irányítos, vagy a fogásokat megmutatod. Akár úgy is, hogy először csak végignézi te mit kezdesz magaddal.


Szinte minden nő tud orálisan kielégíteni, de minden pasi egy kicsi másképp szereti. Ha nincs kommunikáció, akkor soha nem tudod meg, pontosan hogyan lágyabban, keményebben, gyorsabban lassabban föntebb lentebb stb. szereti.


még annyit a maszturbácioról, ha előtte kellően le vagy fárasztva legyen az egy menet vagy akár három, normális esetben nem érzheted hiányát. Hiány akkor keletkezik és nyulsz magadhoz, ha mindez nem teljesült.


Egy utolsó ok amiért magáhoznyúl a férfi, a szorongásait így vezeti le, kvázi így lazítja el magát (megjutalmazza magát). A nők döntő többségénél ez egy csoki vagy valami más.

A szorongás pedig jöhet munkából, párkapcsolatból, szeretetlenségből, kiszolgáltatottságból, kilátástalanságból, csak hogy néhány példát említsek. stb.

2008. dec. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
20%
nem semmi. nekem se tetsztene ha mellettem elégitené ki magát.Én nagyon kiakadnék.Bár nálunk ugy van,ha a párom szeretné,fel kelt,és szeretkezünk.Volt hogy hajnalba fél4kor véletlen felkeltünk,aztán együtt voltunk.A párom is csinálja magának,na de akkor amikor távol vagyunk,és ilyenkor én is magamnak.de akkor sem mellettem.Uhh,már kiakadtam...de ez csak az én véleményem.
2008. dec. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
33%
Tipikus buta liba vagy. Ha meg felébreszt, akkor meg azért ordítod le a fejét?
2008. dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
21%
A tipikus buta liba sétál az erdőben,közben nézegeti a szép fákat. Egyszer csak meglát egy maszturbáló nyulat a bokor mögöt a liba. Rá is ordít a nyúlra,hogy dobod el! Mit képzelsz magadról te fattyú? Erre a nyúl. - Milyen hattyú és hol? A tipikus buta liga tovább ordítozik,annyira,hogy össze is vesznek a nyúllal. Erre a nyúl a tipikus buta liba arcába dobja a kesztyőjét és hozzáteszi, kard,ki kard tipikus buta liba! Elég volt a sértegetésedből,ordibálásodbó! Gyere és vívj meg velem te tipikus buta liba! A tipikus buta liba nagyon mesilyedt és megsértődött. Elő is velle a laptopját és felment a nente. Megkereste a gyakorikérdéseke.hu-t és panaszkodni kezdett.
2008. dec. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%
Én bocsi nem olvastam végig a válszokat.A mi szexuális életünk teljesen rendben van, mégis önkielégítek néha.Közben mindig a férjemre gondolok, hogy mit hogyan csinálna velem.Sőt van hogy együtt csináljuk, engem izgat ha magához nyúl és a vágán őrületes nagy szeretkezés van belőle.Ebben nincs semmi, ezzel nem csal meg.A baba úgyis jön mikor akar.Ezt tanusíthatom.21 hetes kismama
2008. dec. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

elnezest, nem olvastam vegig a valaszokat, remelem nem ismetlek :D


10 eve elek egyutt a parommal, lassan 10 és fél. amig terhes nem lettem, jo sokszor "fárasztottam ki". de igazából nekem a férfiassága a mai napig misztikus dolog, ugyanúgy.. és gyakran manuálisan is örömet szerzek neki (nem tudom onkielegitesnek szamit e, ha en elegitem ki). nem érzem úgy, hogy "pazarlás" lenne.


ez olyan, hogy néha orálisan szeretném kényeztetni, néha azt, hogy szerelmeskedjunk..nekik meg van plussz egy ilyen "opció" is :)) semmi gond nincs ezzel!


igazából más az önkielégítés, fizikailag számukra. nekem szűk a hüvelyem, és ossze tudom szorítani, de sose lesz annyira erős, mint amennyire a kezemmel "megragadom", és jól megszorítom. és persze a fiúk maguknak jobban csinálják, az erősség, a ritmus, stb.


mindamellett említettem, hogy terhes vagyok.. en is neztem a peteérésem, de "muszaj"ból nem jó szerelmeskedni, és bizony nem egyszer volt, hogy "elrontottuk" (en ragaszkodtam a kétnapontához :))


amúgy meg sokszor bíztatom is, hogy csinálja, egyáltalán nincs vele semmi gond. ne kelts felesleges lelkiismeret furdalást benne, és hidd el, a férfiak az onkielegites kerdeskorben is teljesen maskepp mukodnek, mint a nok.

2008. dec. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
A tipikus buta liba sétál az erdőben és meglát egy faszverő nyulat. A Tipikus buta liba leszopja a faszverő nyulat,erre a tipikus buta liba rókázik egy nagyot,mert a szája tele ment ondóval.
2008. dec. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hogy velem nem történik ilyen. Nálunk ez fordítva van. De én nem várok 2 órát.Kb. 20 percet. Elején furcsálta, de most már tudja, együtt vagyunk utána nekem mindegy mit csinál, bár őszintén szólva azt szeretem, ha fekszik mellettem, én önkielégítek. Hiába kérem Őt, hogy csinálja előttem, nem teszi :o( Éjjel sem :o( Na mindegy.

Sztem ne akadj ki.

Nekünk is tök normális a nemi éeltünk, se sok se kevés. Heti kb 3szor, de pont jó. De együttlét után valahogy mindig kívánom a ráadást :o) De nem a "fúrást", csak még egy ráadást.

2008. dec. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
A "tipikus buta liba" írójának üzenem,hogy szerintem Vele van vmi baj,nem velem,ha így véleményez másokat!Én igenis örültem volna,ha felébreszt!Megbeszéltük a dolgot és ezután így is lesz!Kíváncsi voltam mások véleményére,arra,hogy ők hogyan élnék meg ezt a dolgot.Úgy gondolom,hogy egy átlagosan tapasztalt 28 éves nő vagyok,de ilyenben még nem volt részem.Nyitott vagyok az új dolgokra,meggyőzhető vagyok a saját határaimon belül persze!Már nem zavar a dolog,de akkor meglepett és attól féltem én nem vagyok elég jó!Sokféle véleményt olvastam,olyat is akiknek hasonló lett volna az első reakciójuk,olyat is akik hasonló párkapcsolatban vannak és szerintük ebben nincs semmi kivetnivaló,főként Nekik köszönöm ill. köszönjük,mert együtt olvastuk a párommal a válaszokat!
2008. dec. 13. 10:55
 20/20 anonim ***** válasza:
jaj minek kell ebből ekkora ügyet csinéálni? felnőtt vagy,ne gyerekeskedj már,mindenki szokott önkielégiteni.Az meg egy nagy baromság,hogy törvényszerüen azért csinálják az emebrek,mert a páruktol nem kapnak meg mindent!meg az is,hogy lelkiismeretfurdalással jár!az egyátlalán nem normális dolog.
2008. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!