Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Arra ébredtem, hogy a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra ébredtem, hogy a párom (24 éves ffi) önkielégítést végez. Negatívan éltem+, összevesztünk. Rosszul tettem? Mire véljem?

Figyelt kérdés
Előtte2órával szeretkeztünk.Jó a nemiéletünk,nyitottak vagyunk,+beszéljük a dolgokat.Úgy tettem mintha aludnék,de később kérdőre vontam.Állítólag felidézte az előző aktust,nem akart felébreszteni.Higgyek neki?
2008. dec. 12. 08:47
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Még kiegészíteném annyival,hogy gyermekvállalás előtt állunk,most van peteérésem és ezért is rosszul esett,hogy úgymond "pazarol"!Megcsalva és kevésnek éreztem magam.Elfogadom az önkielégítést,ha a párok hosszabb ideig távol vannak,de ezt magányba intézzék.
2008. dec. 12. 09:05
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges ezen kiakadnod!

Nem "pazarol", hogy szavaiddal éljek, hiszen heréi naponta termelik a többmillió spermiumot.


Egy-egy ejakulátumban átlagosan 350 millió spermium van, vagyis milliliterenként kb. 100-150 millió darab. Ez irdatlan nagy szám ahhoz képest, hogy a petesejtet végül is egyetlen spermium termékenyíti meg.


A spermiumok termelődése folyamatos, ha valaki sokat ejakulál, akkor sem fogy ki a spermiumokból, ellenben a fel nem használt spermiumok egyszerűen felszívódnak a testben. Ugyanakkor bizonyított tény, a rendszeres ejakuláció csökkenti a prosztatarák kialakulásának valószínűségét.


Hogy miért melletted csinálta? Valószínűleg nem számolt rá, hogy felébredsz, vagy csak jobb volt neki úgy, hogy tudta, ott fekszel mellette, vagy úgy gondolta, hogy így izgibb, vagy arra számított, hogy ha fel is ébredsz, akkor segítesz neki így-úgy befejezni! :)

2008. dec. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves és mindenre kiterjedő választ.
2008. dec. 12. 09:48
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer párom is csinálta ezt, de közben félig aludt. Csak megkérdeztem mit húzogatsz ott a takaró alatt? Már a válaszra nem emlékszek, de ha eszünkbe jut, akkor mindig elkap minket a nevetés. Attól független, hogy 2 órával azelött szeretkeztetek, lehet megint megkívánt, csak még nem akart felkelteni Téged.
2008. dec. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ő is ezt mondta. De én örültem volna neki! :)
2008. dec. 12. 10:25
 6/20 anonim válasza:
53%

erre a kérdésre csak egy férfi tud jó választ adni, merta nők csak azt tudják elmondani amit a párjuk mondott.

egy férfi soha nem élvezheti az önkielégítést annyira minta valódi együttlétet, ráadásul állandó lelkiismeretfurdalással jár.

az ok inkább a kettőtök szexuális kapcsolatában keresendő. valamit nem kap meg tőled, ezért menekül az önkielégítésbe.

beszélgessetek többet a szexről. ki hogy szereti, sőt ami még ennél is fontosabb mit szeretne. ott lesz a kutya elásva. lehet, hogy még így sem kapod meg a választ, mert nem lezs őszinte hozzád.

de legyél nagyon nyitott, sőt kezdeményező az ötletekben, akkor hamarabb megtudod mi az amit hiányol. még az is lehet, hogy kipróbálja és rájön neki az nem is tetszik a gyakorlatban. (orális, anális, gyakoribb, szerepjátékok, váratlan, eszközök, borotvált nemszerv stb. stb. stb)

2008. dec. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük és a már fenn említett dolog volt a válasz.Színes a szexuális életünk,minden van ami a felsorolásban,kiv.az anális,mert ezt egyikünk sem szeretné,már megbeszéltük.Mindig megbeszéljük,hogy hol és hogyan jó, nincsenek tabuk.Akkor mégis miért?
2008. dec. 12. 11:02
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

Hmmm.

Én a pàrommal szintén gyakran vagyok együtt,és szines a szexuàlis életünk,de amint elmegy itthonrol,vagy elvonul egy màsik helyiségbe,sokszor még akkor is làzba jövök,és csinàlom,ami jol esik.

Ezen nem szabad kiakadni.

Lehet nem akarja hogy annyira sokszor tehernek érezd,vagy lehet hogy szereti néha sajàt magàt kényeztetni8én is jobban ismerem a sajàt testem ,mint a pàrom,és forditva)

Ne véld semmire,ne legyél negativ vele!

Ez megtörtént,és kész.

Inkàbb igy,mint valaki màssal!

2008. dec. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezért felesleges kiakadnod!Biztos nem akart felébreszteni,de már minden baja volt!Minden pasi csinálja!
2008. dec. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem értem, miért akadnak ki ezen a nők. Jó esetben (márpedig a tiétek határozottan annak tűnik) az égvilágon semmi negatív nincs benne. Nem azért csináljuk, mert kevesek vagytok, vagy bármi ilyesmi, ezt ti kombináljátok hozzá. Egyszerűen azért, mert a férfiaknál a "gerjedelem" gyakoribb, mint a nőknél, és még csak nem is ciklikus, hanem folyamatos - néha pedig le kell vezetni.


Ezen végképp ne húzd fel magad, mert tényleg semmi jelentősége. Ennyi erővel azt is negatívan élhetnéd meg, hogy reggelente megreggelizik... mert ugyanilyen természetes az önkielégítés is, párkapcsolatban is.


Egyrészt, ahogy fentebb is írták, egészséges, másrészt jobban megismeri a saját testét az ember, így a párjával is jobb lesz aztán a szex (ez férfiakra és nőkre egyaránt igaz), harmadrészt pedig lehet, hogy egyszerűen tényleg nem akart felébreszteni. Őszintén: örültél volna neki, ha két óra alvás után azzal kelt, hogy gyere drágám, mégegyszer...? Ha igen, akkor ezt mondd meg neki is, és akkor legközelebb már nyugodtan tehet így. Csak aztán nehogy morci legyél miatta... ;)

2008. dec. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!