Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor menstruálok akkor nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor menstruálok akkor nem szabad egyáltalán szexelni? és ha lehet akkor az aktus után fel lehet rakni a tampont vagy inkább betétet? és ilyenkor jobb a szex?

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Annyi ilyen kérdés volt már, de nem haragszok, mert ezért ez az oldalnak a neve, hogy: Gyakorikérdések.

Gyakran felteszik ugyenezt. Igaz, hogy ott a kereső, de minek, ennyi erővel nem is kellene.


Egyébként a válasz a kérdésedre:

Igen, jobb a szex nagyon sok nő szerint. (ffi vok)

És a férfinak is jobb, viszont ekkor gumival ajánlatos csinálni, után meg tampon.

Készülj fel viszont, hogy így elnyúlhat a mensid!

2008. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Menstruacio kozben jobb a szex? Mitol lenne jobb, a vertol, hogy csuszosabb?

Ilyet en meg nem hallottam, hogy jobb a szex amikor a no verzik. Inkabb probald kibirni azt a par napot, ez mondjuk 31 napbol 5 nap, marad 26 napod a honapban amikor szeretkezhetsz a baratoddal.

En undoritonak tartom, szerintem nem higienikus.

2008. dec. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Igen, ilyenkor valóban jobb a szex. Érzékenyebb vagy "ott lent". Viszont MINDENKÉPPEN gumival csináljátok. És előtte és utána is nagyon-nagyon meg kell mosakodni. Ilyenkor a legnagyobb az esélye, hogy elkapsz valami fertőzést. Viszont sokkal jobban fogod érezni a partnered.

Szóval választhatsz.. megéri neked? :)


Előző válaszoló: Attól még, hogy te nem tudsz róla semmit, lehet, hogy létezik.

Első válaszolón meg csodálkoztam. Férfi létére ilyeneket tudni pl, h elhúzódhat a mensi :))

2008. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
A párom is nagyon sok mindent tudott a nőkről, mielőtt összejöttünk, azóta még többet, mert kérdezősködik tőlem:) Egyébként lehet szeretkezni menzesz közben is, bár én még "csúcsidőben" nem próbáltam, de óvszerrel védekezzetek!
2008. dec. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
mi szoktuk csináli akkor is, amikor megvan...az első 2-3 erősebb napot kihagyjuk, de utána már estére olyna minimális mennyiségű vér jön, hogy alig észrevenni, ráadásul olyna mintha a testem tudná,hogy az aktus alatt nem szabad neki vérezni...addig abbahagyja, utána folyik tovább :D azt meg már megoldja a tampon... na meg megmosakodunk utána mind2en
2008. dec. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Én biztos nagyon régi módi vagyok, de nekem a gyomrom fordul fől az ilyentől. Nem értem miért nem lehet pár napot kibírni. Mi van ha a terheség alatt el vagytok tiltva a sextől? Akkor is csináljátok?
2008. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Lehet mensi alatt is. Sok nőnek enyhülnek a görcsei, mások jobban görcsölnek, meg kell próbálni. Sokkal érzékenyebb vagy olyankor mindenre, szóval finoman először, ki kell tapasztalni. Óvszer és az ágy védelmében egy törülköző szükséges lehet.
2008. dec. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem a világ legtermészetesebb dolga olyankor is sexelni, és az egyik legjobb. Ez nem régimódiság kérdése, inkább finnyásságé. De aki szereti a párját az nem undorodik ettől. Egyébként minden egyénfüggő, nekem nem nyúlik hoszabbra tőle a vérzésem, viszont sex közben is vérzek. Erre megoldás a törölköző. Szerintem a tamponnal nincs utánna semmi gond, bár én nem szeretem, valamiért szex után kényelmetlennek érzem. Tapasztald ki neked jó-e.
2008. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösy a komikat mindegyik nagyon hasznos volt számomra
2008. dec. 12. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!