Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék felhagyni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék felhagyni ezekkel a fantáziákkal? (21/L)

Figyelt kérdés
Amióta csak érdekel a szex "beteges" fantáziáim vannak, és már több pasi is mondta, hogy ez neki túl sok. Túlzottan mocskos vagyok és idővel el-undorodnak tőlem. (Ilyen fantázia a pisi szex, hányásos orálozás, wcbe dugott fej, arcon köpés, stb stb). Van valami módja, hogy ezekből "kigyógyuljak" és ne izgasson többé?
2021. aug. 30. 09:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
46%

Igen. Sokan vannak olyanok akiknek ez belefér. Te egy SUB lány vagy, tehát egy DOM pasit kell találnod.


Nekem pl tetszene, de nyílván nem párkeresés miatt vagy itt.

2021. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
37%
Én nagyon szeretem ha egy nő ennyire piszkos Megtalálod majd azt a férfit akivel kiélheted ezeket a dolgokat
2021. aug. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon is jó nekem bejönnének ezek a dolgok!
2021. aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
23%

Nem hiszem hogy erről le lehet szokni.

Nekem is volt több sub partnerem aki ezeket vagy ehez hasonlókat igényelt. Soha fel sem merült hogy ne legyen. Inkabb azbhogy biztonságos keretek között legyen...tehat miközben ki voltak szolgáltatva nekem egy pillanatig se érezzék hogy nem figyelek.

2021. aug. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
68%
Meglepőek a kommentek, hogy ez nem vészes. De, ez nagyon vészes, beteges, és taszító. Én nő vagyok, nem tudom elhinni, hogy erre valaki hogy vágyhat, ehhez milyen önértékelési probléma kell. A férfiak is csak itt ilyen extrém oervezrek, a való életben ilyen irányultság nem valami gyakori.
2021. aug. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Utolsó.


El sem hiszed mennyi perverz ember van. Mindkét nemből. Csak a többség mélyen hallgat róla. Vagy mert szégyenli, vagy mert fél, hogy elveszíti emiatt a kapcsolatát.


Aki egyedül álló, és hasonló mentalitású embert keres, neki van a legnehezebb dolga.

Senki nem íhy ismerkedik, hogy pl:


Szia. Én szeretek szájba vizelni. Te?


Elég morbid lenne nem?


Mellesleg aki szabadulni akar az ilyen extrémebb vágyaitól, annak szakember segíthet.

Pszichológus.

2021. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
25%
Írjátok ki egy fiúként. Már akkor egy beteg állat leszel, ha lábfétised van. Ennek a csajnak meg a szájába hugyozhatsz. Akkora a kettős mérce hogy hihetetlen. Nagyon beteg a csaj.
2021. aug. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Elég elfogadónak tartom magam, a wc-s dolgon kívül a többivel nem lenne bajom, persze merev farokkal nem tudok pisilni szóval kicsit azt is össze kellene hozni de szerintem meg lehet oldani.

Amúgy vannak olyan oldalak ahol arc nélkül is lehet partnert keresni, ilyeneket ha kiírod a vágyaid akkor egyből szűkítve lesznek a jelentkezők...

Tapasztalatból írom, hogy jobb ha meg tudod élni a vágyaid mert ha csak elnyomod egy idő után megkeseredsz és elégedetlen leszel az élettel, az emberekkel és úgy kb mindennel.

Jobban jársz ha kicsit több időt és energiát szánsz rá és találsz olyat akit szintén vonzanak ezek (vagy legalább egy részük)

Hajrá!

2021. aug. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!