Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék felhagyni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék felhagyni ezekkel a fantáziákkal? (21/L)

Figyelt kérdés
Amióta csak érdekel a szex "beteges" fantáziáim vannak, és már több pasi is mondta, hogy ez neki túl sok. Túlzottan mocskos vagyok és idővel el-undorodnak tőlem. (Ilyen fantázia a pisi szex, hányásos orálozás, wcbe dugott fej, arcon köpés, stb stb). Van valami módja, hogy ezekből "kigyógyuljak" és ne izgasson többé?
2021. aug. 30. 09:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Van egy olyan módja,hogy egy ilyen beállítottságú pasit keresel akit ugyanúgy izgatnak ezek és kiélhetitek vágyaitokat 😉
2021. aug. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
kezeltesd magad
2021. aug. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Nincs bárhogyan de valahol mindig is ott fog lappangani benned de egy jó partnerrel inkább éld meg a vágyaidat !
2021. aug. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom, 21 Lajos
2021. aug. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Ezek nem beteges fantáziák, nyugodtan vállald fel őket. Ha téged ez izgat, ezzel te senkinek nem bántasz. Keress egy olyan partnert aki nyitott ezekre és vele éld ki őket, lehet rájössz idővel nem is vonz csak a fantázia.
2021. aug. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Pszcihológus esetleg szexuálpszcihológus
2021. aug. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Most ezért miért kellett lepontozni?Csak azért mert nem mindjárt küldtem pszicomókusok kezei közé hanem adtam egy ötletet amivel élhet is??? Frankó…..
2021. aug. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%

Gondolom mindent azért nem írtál le, mert ezek eléggé elfogadott dolgok amiket említettél.


A szexualitás tág fogalom, nagyon sokrétű.


Ha leírod akár itt, akár privátban, hogy pontosan mik vonzanak, jobban tudok segíteni. Nekem is voltak/vannak beteg dolgaim, amiket jól kezelek, megmaradnak fantáziának.

2021. aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Elfogadott dolgok lennének, hogy azt szeretném ha úgy dugnának meg hogy közben a WCben fuldoklom? Hogy szájba vizeljenek? Vagy hogy addig dugják a torkomat amíg nem hányok? Eddig egy pasi sem tolerálta ezeket most pedig már félek kapcsolatot is létesíteni mert számomra ezek nagyon erős vágyak, de eddig mindenki undorodott tőlem miután ezeket elmondtam. Persze nem mondtam el mindent, de szerintem ezek a legextrémebbek.
2021. aug. 30. 10:21
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
Te egy beteg pasi vagy.
2021. aug. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!