Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 69? Tudunk 2 felé figyelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

69? Tudunk 2 felé figyelni?

Figyelt kérdés

Én nem igazán akarom, mert egyrészt, nagy a fenekem..és ha fölül lennék..félek, h beterítem a párom arcát.. fordítva pedig azért nem, mert úgy nem tudom neki normálisan csinálni.. Én szeretem, ha külön foglalkozunk egymással, de ő szeretné.

És kicsit fura is, h elzárkózom ettől, pedig amúgy eléggé nyitott vagyok a párommal szexuálisan.

(21 éves nő)


2008. dec. 10. 12:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
Akkor hajrá és kérjük az élménybeszámolót! :PP
2008. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak vigyázzatok,hogy meg ne harapjátok egymást!

Előfordulhat, az izgalom csúcsán...

2008. dec. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
jaj én nagyon nem szeretem. Imádom az orális szexet, szeretek szopni, és azt is ha a párom kinyal, de így egyszerre a kettőt nem. Én azt szeretem, ha teljesen rá tudok koncentrálni, illetve ha nekem csinálja azt is szeretem minél jobban élvezni és nem másra figyelni közben. Úgyh nekem nem nagyon jön be, egyszerűen nem élvezem olyenkor:-(
2008. dec. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%

En szemely szerint szeretem a 69 es nem annyira a koncentralason van a hangsuly, hanem azon h igy mindeketten azon idejig csinaljuk, egyebkent a parom kepes annyira 'belem feledkezni' h mar mar ugy erzem tulzasba viszi a kenyeztetest, vagy pedig en nem adok neki eleget. Ugyhogy a 69 szamomra egy 'arany kozeput'.

Amugy nekem is hasznosak voltak a valaszok, foleg az h "szeretem ha nem foglalkozik velem, mert akkor elvezi" - erre meg nem is gondoltam h a ferfiak igy is lathatjak a dolgokat.

2008. dec. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lányként ne koncentrálj kifejezetten a párodra 69 közben, azzal foglalkozz, hogy neked mennyire "jólesik". Nem fogsz szemrehányást kapni hidd el. Én is imádom (pasi vagyok), és maga a látvány is rettentően izgató (a legtöbb ffi így van vele szerintem). Csak arra figyelj, hogy neked legyen orgazmusod, és ha a párodnak még nem volt, akkor majd utána te is kielégíted őt. Nem gáz, főleg akkor nem, ha egy önzetlen pasiról van szó!
2008. dec. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Csak azért nem szeretem, mert akivel eddig csináltam az alig ért hozzám közben, így aztán marha jó volt...pedig nem én dobtam fel, hogy csináljuk. Egyébként szeretem nézni olyankor a partnerem fenekét:) (27 éves férfi)
2008. dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!