Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 69? Tudunk 2 felé figyelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

69? Tudunk 2 felé figyelni?

Figyelt kérdés

Én nem igazán akarom, mert egyrészt, nagy a fenekem..és ha fölül lennék..félek, h beterítem a párom arcát.. fordítva pedig azért nem, mert úgy nem tudom neki normálisan csinálni.. Én szeretem, ha külön foglalkozunk egymással, de ő szeretné.

És kicsit fura is, h elzárkózom ettől, pedig amúgy eléggé nyitott vagyok a párommal szexuálisan.

(21 éves nő)


2008. dec. 10. 12:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nézz pár videót a témában, nem épp annyira vészes a dolog, ahogy te látod, és igen, szerintem tudtok madj egymásra figyelni, én nagyon szeretem :D

Lány vagyok :P

2008. dec. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Én nő vagyok, és valóban nem szeretem, mert igyekszem a páromra figyelni, de akkor nem élvezem.
2008. dec. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
82%

Nyugi,nem teríted be!:-)Próbáld csak ki,a párod másra fog koncentrálni,nem a feneked méretére és Neked sem ezen fog járni az eszed,meglátod!A szex terén sok megértés és nyitottság szükséges,hogy hosszú távon is működjön.Ha szeretné,próbáld meg vele!Ne várd meg,míg mással megteszi!Amúgy meg issssteni!:-)


Andrea

2008. dec. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Van, aki tud kétfelé figyelni, és úgy vettem észre, a pasik nagyon szeretik ezt a felállást.

Ne aggódj a feneked miatt, az enyém pl egész vásznak betöltő, viszont lapos...:)De szerencsére a testem miatt sosem aggódtam szex közben. Egy próbát megér az akció, az én tapasztalatom az, hogy a párom szereti, de ritkán csináljuk, mivel én nem tudok egyszerre kétfelé koncentrálni. De ilyenkor szerintem nem zavarja az sem, hogy nem teljes intenzitással kényeztetem, maga a testhelyzet meg hogy "hú egyszerre csináltuk egymásnak" lehet nekik izgató.

Van itt pasi? Miért élvezitek annyira?

2008. dec. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Én jobban szeretem,ha nem vonják el figyelmemet, úgyhogy nem vagyok a 69 híve. (31ff)
2008. dec. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként miért jó? Mert kényeztetnek, és kényeztethetsz, és abban a pózban szinte minden női fenék csodálatos formájú. Ennyi. :) Én például szeretem ha nem tud odafigyelni rám, mert akkor élvezi. :)
2008. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi oldalt fekve szoktuk a 69-et. így egyikőnk sincs felül. Próbáljátok ki így is. Nagyon -nagyon jó tud lenni.
2008. dec. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is nagyon bejön és valahogy soha nem fordult meg a fejemben, hogy nem tudok 2 felé figyelni. Amíg ezen izgulsz nem hiszem, hogy jó lesz. Engedd el magad!

Ami cikisebb, nálunk pont hétvégén fordult elő, hogy pont egyszerre értünk a tetőpontra. Míg nálam azt váltotta ki, hogy jól benyeltem a párom nemes testrészét, addig nála azt, hogy abbahagyta.... :o) Vicces volt... De nem baj, utána folytatta :o))))

Nem kell tőle félni, nagyon jó!

A feneked meg gyönyörű! Mindegy mekkora, az enyém sem kicsi, de csodaszép! :o) Hidd el a párod is csodaszépnek látja, különben nem szeretne veled franciázni :o)

HAJRÁ!!! :o) Meglátod menni fog :o)

2008. dec. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem,nem tudok két felé figyelni ahogy irtad! De látod mennyien vannak akik tudnak és élvzeik,egy próbát mindneképp megér:)))sok szerencsét.a feneked miatt meg ne aggodj,a férfiak imádják a fenekeket:D
2008. dec. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bártorítást, azt hiszem erre volt szükségem, a saját tapasztalatokra! Nem vagyok prűd, sőt.. Szeretem a páromat, szeretek vele szeretkezni, de ez a 69 dolog, eddig valahogy nem. De mostmár kétségtelen, h beadom a derekam:)
2008. dec. 10. 14:12
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!