Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem megy többször az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy többször az orgazmus?

Figyelt kérdés
5 éves kisérletezgetés és próbálkozás után végre sikerült elmennem a barátommal, de azóta megint nem megy... pedig már Ő is teljesen beleélte magát, hogy végre én is feloldódtam és nekem is sikerül. De nem:( És most már csak rosszabb szex után mint ezelőtt mikor sosem mentem el.
2008. dec. 9. 11:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az én barátomnak 16 cm. De úgy érzem az már nagy nekem, mármint ha benyomja teljesen, akkor fáj. Mindig mondom neki, hogy óvatosan, de néha csak úgy tud elmenni, hogy teljesen beteszi.
2008. dec. 9. 13:24
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, nekem 17cm de a bnőmnek akkor a legjobb ha tövig nyomom. Egyébként úgy lehet 'ügyesebbségre' bírni a párodat, hogy tapasztalja ki lépésről lépésre, hogy neked mi a jó. Te pedig reagálj egyértelmű jelekkel, ha valami nagyon kellemeset csinál.


A száj, a kéz, a pénisz ha együtt mozognak az erogén zónákon, úgy hogy az ütem is mindig megfelelő akkor csodákra képes mindkét félnél.


Én azt vettem észre, hogy ha 'csak' ki-be teszem akkor a párom nem évezi igazán. Ha viszont odabújok, magamhoz szorítom gyengéden, nyalogatom/csókolgatom a kényes pontokat az arcán, nyakán, füle mögött stb, valamit simgatom az aktus közben akkor iszonyatosan jó neki.

Ha még ezeket megfűszerezem valami odavaló szavacskákkal, mondatokkal, nyogdécselésekkel, akkor kész gyönyör szerinte.


Lényeg tehát: A nőt minél több ponton izgatni egyszerre.

És: A hosszú előjáték elengedhetelen a test bemelegedéséhez.


Ezt kell megtanítani szerintem egy férfinak, hogy maxi jó legyen a nőnek.


B.P.

2008. dec. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
eleinte nekem is fáj a tövignyomás, de amikor kezd beindulni a dolog, akkor az a legjobb, mert akkor a körülötte lévő dolgok is hozzámérnek
2008. dec. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!