Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem megy többször az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy többször az orgazmus?

Figyelt kérdés
5 éves kisérletezgetés és próbálkozás után végre sikerült elmennem a barátommal, de azóta megint nem megy... pedig már Ő is teljesen beleélte magát, hogy végre én is feloldódtam és nekem is sikerül. De nem:( És most már csak rosszabb szex után mint ezelőtt mikor sosem mentem el.
2008. dec. 9. 11:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

A választ sajnos nem tudom, csak a saját tapasztalatom, mi egy éve kisérletezünk, de már kezdem föladni, azaz kezd nem érdekelni a szex, mivel sosem jön össze. Ha te ilyen sokáig ( 5 évig)is kitartó voltál, ne add fel,nekem már csalódást okoz, ha nem sikerül sajnos.

Megkérdezhetem, hogy csiklói vagy hüvelyi úton, és neked, ha magadnak csinálod akkor sikerült-e, mert nekem magamnak sem.( amúgy hány éves vagy)

2008. dec. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ! Csiklói úton volt, magamnak csináltam szex közben. És egyedül mindig sikerül szintén csiklói orgazmust elérni. 22 éves vagyok.
2008. dec. 9. 11:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Az már jó, hogy egyedül sikerül. Mért nem mutatod meg párodnak, neked hogyan csinálja, vagy próbáljatok olyan testhelyzetet keresni, ahol a csiklódat tudja izgatni.
2008. dec. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én 21 vagyok, és nekem sem sikerül, csak magammal... valami néha elkezdődik, de sosem jutok a végére, mert leáll hírtelen és utána meg már olyan rossz... szóval én is kiváncsian várom a megfejtést...
2008. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
67%
Jézusom! Megdöbbenve olvasom, amiket írtok. Én pasi vagyok, és most belegondoltam mi lenne, ha a barátnőm nem tudna elmenni legalább 2-szer minden együttlét alkalmával. Az valami borzasztó lehet. Kitartás lányok, ne adjátok fel! Olyan nincs, hogy nem megy!
2008. dec. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen tényleg rossz, hogy nem megy, örülj neki, hogy nektek nincs ilyen problémátok, szerintem a férfiak ezt úgysem érzik át igazán, milyen ha a nőnek nem megy, és sokan vagyunk így ezzel sajna.
2008. dec. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a tapasztaltom a következő.

Ha valakinek orgaznus hiányos a szex ami nem csak nőknél van olyan, hanem a férfiaknál is lehet akármennyire is heihetetlen, az több okból lehet.

Legtöbbször és szinte mindig az agyban dől el a dolog, mint minden más.

Azaz nekem is volt olyan (ffi vok), hogy stresszeltem új lánnyal/első alkalmak/fáradtság miatt, hogy felállt, de hamar összement.

Namármost ha ez többször is megismétlődik egymás után az már sok. Lenyomja az önbizalmamat a béka segge alá.

Nem csak nekem volt ilyen egyébként.


Itt az a megoldás mindkét félnek, hogy először is kipihenten kell nekikezdeni, sok előjátékkal, jó meleg szobában és energiadúsan!!!

Ami még nagyon fontos: Ha anno bármelyik fél ahhoz volt szokva, hogy gyorsan(nagy ingerléssel) végzett önkielégítést akkor nehéz lesz ráállni arra, hogy a párunkkal is elérjük ugyanazt a hatást ezért ilyenkor csak a párunkra bízzuk a dolgot aktus közben.


Ha jól csinálja nem lesz gond, de ha nincs orgazmus vele, saját magunkkal viszont igen, akkor valószínűleg a partnerben van a gond.


Nekem az a tapasztalatom, hogy szex közben, ha a partnerem erogén zónáit érzékien simogatom, közben a nyakát csókolgatom/nyalogatom, így jó nagy inget adva neki, könnyen elllazul és teljesen átadja magát nekem.

Annyira jól érzi magát a kellemes hangulatban, a jó meleg szobában, a becéző szavak és az egyre gyorsuló tempó közepette, hogy biztos az orgazmus azoknál is akiknek ez kevésbe jön össze.


Erre egyébként legjobb a misszionárius póz nők esetén.

(Tapasztalat)


Remélem tudtam segíteni.

Ha van kérdés, nyugodtan fel lehet tenni.

2008. dec. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nem tudok elmenni sehogysem, a misszionárius pózban meg pláne kevesebbet érzek. ez lehet azért, mert a párom hímvesszője rövidebb? Nekem a lovagló póz jobb, bár abban sem megyek el.
2008. dec. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A nőnek az első 6cm-en van a legtöbb idegvégződés, szal ha ennyi megvan a párodnak akkor csak szimplán ügyetlen.
2008. dec. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hogyan bírhatom ügyesebbségre?
2008. dec. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!