Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért vannak olyan időszakok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak olyan időszakok a nőknél, hogy nem kívánja a szexuális együttlétet?

Figyelt kérdés
A nyáron minden tök jó ment ezen téren. aztán szeptembertől dolgozni jár (de 7végén nem) és azóta egyre kevesebb a szex illetve most már 4 hete nem volt semmi. Lányok főleg tőletek várom a választ!! Pasi nincs a dologban azt tudom.
2008. dec. 8. 22:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a nőd nem élvezi a szexet, vagy valami hiányzik ebből a kapcsolatból.

Nekem is volt ilyen, h nem volt jó a szex, és meguntam, egy idő után már nem motivált a dolog.

Inkább magamnak csináltam, pasimat kihagytam, mert frusztrált, h vele nem jó.

Ez fontos: ha anőnek kielégítő a szex: mindig rajtad van!

Ha nem: nem lesz neki fontos, csak egy frusztrációval nem akar senki mindig gazdagodni.

Annyi az ajánlatom ezügyben: ne nyomulj a szexre, hanem beszéljétek meg, hogy neki mi a baja, mi legyen máshogy... szóval kedvesen. Mert itt biztos hogy vannak bajok. Türelemmel, szeretettel és odafigyeléssel! Mindent bele!

2008. dec. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!