Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mikor hagyjuk abba? Honnan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor hagyjuk abba? Honnan tudjam hogy mikor szeretné hogy abba hagyjam?

Figyelt kérdés
A héten mikor a barátnőmet megujjaztam, akkor minden jól ment, élvezte is meg minden, de honnan tudjam hogy mikor hagyjam abba neki??? Honnan tudjam hogy mikor szeretné hogy abba hagyjam??? (Fiú vagyok és 16 éves, és még szűzek vagyunk mind a ketten és nekem ő az első lány akivel eddig eljutottam és neki is én vagyok az első és ő is 16 éves.
2008. dec. 8. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt szeretné, hogy abbahagyd, megfogja szépen a kezed, és elveszi onnan. Ez most így hülyén hangzik, de így van. És is régebben így szoktam:D Megfogja a kezed és átteszi pl. a hátára, hogy átöleld:)
2008. dec. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nyugodtan megkérdezheted tőle, hogy meddig csináld neki. De tudod nagyon szeretik a nők a gondoskodást, a törődést. Főleg ilyenkor fontos, mert még szüzek vagytok és nagyon fontos hogy szép emlék legyen az első alkalom :) Ja és ha eljön az alkalom a védekezésről se felejtkezzetek el. Beszélgessetek sokat erről a témáról, hogy kinek mi a jó és meddig. A beszélgetés csak erősíteni fogja a kapcsolatotokat és ne féljetek nyíltan beszélni.
2008. dec. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én olyankor mindíg magamhoz húzom és megölelem, megcsókolom a páromat. De sztem beszélgessetek(pl a nehéz napokon.. akkor nemhiszem hogy pettingeltek.. kövezz meg ha tévedek, puhatold ki, hogy neki, hogy jó, mikor élvezi.. nagyon fontos egy kapcsolatban az, hogy beszélgessttek, hidd el... további jó lakalmakat
2008. dec. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy szóljon. Nyugodtan mondhatja a lány is, hogy gyorsabban, lassabban, finomabban, erősebben... Bár mivel mindketten fiatalok vagytok és tapasztalatlanok, ezért ez valószínű föl sem merült bennetek. Mond neki is. A szex közben kötelező beszélni.
2008. dec. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!