Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol találok ingyen szexpartnert?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok ingyen szexpartnert?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy 50 feletti nők hajlandóak fizetni is érte... Érdekelne, mert iszonyatosan meg vagyok szorulva anyagilag...
2008. dec. 7. 22:26
1 2
 11/11 cseriii válasza:
sziasztok elég régi téma de most találtam meg és érdekel a dolog :) ja és van is benne tapasztalatom. kicsit már el kanyarodtunk oda hogy bizonyos társkereső egyéb oldalak. nos hát én is fent voltam ilyen oldalakon de mindig hamar töröltem magam és szerintem nem rosszak az ilyen oldalak!Az ilyen oldalakon igen is sok olyan lány van aki benne van 1/több éjszakás kalandba. én személy szerint két lányt szedtem fel ilyen oldalon mind a kettő meg volt az első találkozón. De azt is hozzá kell tennem, hogy egyik sem az a bomba nő mondjuk egyikőjüknek egész szép az arca :) szóval ha ilyen oldalon vagytok fent akkor ne a legszebb lányoknál próbálkozzatok és szerintem az első benyomás is nagyon fontos :) én pl bemutatkozó szöveget sosem írtam csak ha kellett inkább már indításnak ha üzentem egy lánynak akkor poénosat vagy hízelgőt pl hogy egy ilyen lány mint te mit keres egy ilyen oldalon ? :) és van egy harmadik lány is akivel úgy ahogy tartom a kapcsolatot az is egy r*banc spanom levarrta mielőtt még én meg ismertem volna :) szóval sok sikert ;)
2015. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!