Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol találok ingyen szexpartnert?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok ingyen szexpartnert?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy 50 feletti nők hajlandóak fizetni is érte... Érdekelne, mert iszonyatosan meg vagyok szorulva anyagilag...
2008. dec. 7. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Kimész a tyúkolba, és ereszd el a hajamat! xD
2008. dec. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Az 50 feletti nőknél teljesíteni is kell. Nekik nem adod be azt, hogy "Azért puha, hogy ne fájjon".

Akkor is oda kell tenni magad, ha ráncos, szőrös, kicsit állott, pállott. Kemény munka az.

2008. dec. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
apróhírdetés?
2008. dec. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A teljesítéssel nem lenne probléma. Csak egy weboldal kéne, ami tele van ilyen nőkkel...
2008. dec. 7. 23:42
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Ingyen szexpartnert szerintem sehol nem találsz. Ha lenne már az elsők között lennék,aki ki is használná.Hiszen én is keresem gőzerővel,csak annyi külömbséggel,hogy nem idősebbeket,hanem korombeli lány keresek,akinek szintén az a vágya,hogy jól érezze magát mindenféle juttatások nélkül. De nem adom fel és tovább keresek. Mielőtt bárki rákérdezne,hogy miért nem fizetek érte,a válaszom az,hogy hülye leszek fizetni azért több ezer forintot,hogy pillanatok alatt lerendezzen a csaj. Ennyi erővel kiverem magamnak és megspóroltam a pénzemet. Nem egy órás kalandot keresek.
2008. dec. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
chat.hu... De szerezz inkább barátnőt, szerencsétlen :/
2008. dec. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Ááááá, ez nagyon szánalom b@sszus!!!!! Figyejjé má!!! Elmész egy dizsibe vagy ahova akarsz, azt leitatsz egy letitatásra hajlamos csajt, azt adjad neki... ha szerencséd van, magától vetkőzik Neked, még vetkőztetni sem kell... Bár, diszkóban nem nagyon vannak 50feletti nők...

De tuti, h Te sem vagy 50éves...


Nani


/egyébként elnézés, hirtelen felindulásból írtam a választ =)/

2008. dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Apróhirdetés, társkereső oldalon regelsz, és az összes megfelelőnek tűnő nőnek írsz levelet.



Basszus, olvassátok már végig, rosszul tette fel a kérdést, de itt jelen pillanatban arról van szó, hogy azt akarja, neki fizessenek érte...

2008. dec. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
persze, apróhírdetést is olvasnak, nem csak férfiak kereshetnek ingyen szexpartnert maguknak :) illetve társkereső oldalakon is ugyanígy :)
2008. dec. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kutyus70 ***** válasza:
...Azt hiszem tényleg kicsit off lett a téma, de tekintettel, hogy 2008-as, azaz régi, azt hiszem ez már nem számít túl sokat. Én is már nagyon rég keresek olyan csajt, aki minden anyagi haszon húzás nélkül keres egy partnert, alkalmit, állandót, vagy bármilyent. De a neten eddig semmilyent nem találtam. Akárhol kerestem, csak a pénzért kefélők vannak, és ez szomorú. Én nem azért nem fizetek a szexért, mert sajnálnék pár ezer forintot rá, hanem mert élvezni akarom, és emellett én is gyönyört szeretnék nyújtani cserében neki. Azt hiszem nem kell jobban megmagyarázni ezt. Még annyit, hogy ami a társkereső oldalakat illeti, egy hálát nem érnek... (ez nem antipropaganda, hiszen egyik oldalt sem neveztem meg). De azt elárulom, hogy voltam néhányon, és mindegy milyen fotóid vannak, mindegy milyen bemutatkozásod, csak játszanak, szórakoznak a csajok. Ez nem csak az én tapasztalatom, hanem ezt mondja minden férfi ismerősöm, akik frekventálták ezeket az oldalakat. Ha "szerencséd van" még levelezik és cseveg veled, de amikor meghívod randira, akkor jönnek a szokásos kifogások, fejfájás, menstruálás, fáradtság, vendégei vannak, mosni kell, (én pasi létemre 1 óra alatt kimosom a 2 heti szennyesemet, hiszen nem én mosok, hanem az automata mosógép...). Tehát azt kell mondjam, egyik társkeresőn már 2007 óta vagyok, és ez idő alatt egyetlen csaj volt, akivel úgy ahogy összejöttünk egy időre, és ez nagyon rossz arány majdnem 5 év alatt (!) Igazából komoly kapcsolatot akartam az elején, de mivel nem volt csaj akivel ez összejött volna, beérném ismerkedéssel, barátkozással, esetleg lehetnénk szexpartnerek. Ennek megfelelően át is írtam az adatlapomat, (kulturáltan) de most meg én vagyok a komolytalan... Érdekes. Amíg komoly kapcsit akartam, addig attól riadtak vissza, mondván, hogy "meg akarják tartani a szabadságukat és függetlenségüket". Aztán amikor lazábbra vettem a figurát, azért pfujoltak ki engem... Ennyit hát az úgynevezett társkereső oldalakról, és engem is érdekelne egy olyan oldal, ahol vannak laza, de rendes és korrekt csajszik, akik egyszerűen magányosak és végre szeretnének valakihez tartozni, valakivel kellemesen együtt lenni.
2012. márc. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!