Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 19 éves lány vagyok! 5 honapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány vagyok! 5 honapja élek nemi életet! Nem tudom mindenki igy van vele, de nekem már az első szeretkezésnél volt orgazmusom, azota is mindig van, mégpedig hüvelyi orgazmus!Ez nem tul durva?

Figyelt kérdés
Imádok szeretkezni, ezért többször én vagyok az aki kezdeményezek, minden pozban benne vagyok, mindent bevállalok, normál ész határán belül persze! Lehet azért vagyok ilyen szerencsés, mert nagyon sokat olvastam a szexről! Vagy csak azért van ilyen hatalmas szexuális étvágyam, mert mégcsak az elején vagyok? Párommal 1 éve vagyunk együtt! Mint nőnek ez nem megalázó, hogy néha én kezdeményezek? Lányok és fiúk válaszát is várom! Előre is köszi! Lassítanom kéne?
2008. dec. 7. 13:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképp vagyok, mint te. 19 éves vagyok, én mondjuk még csak 2 hónapja élek teljeskörű szexuális életet (előtte 2 évig petting volt, és maga a szeretkezés azért csak most, mert rendellenességek voltak a szűzhártyámmal), és én is imádom a szexet... De ne görcsölj azon, normális-e, meg hogy fog-e csökkenni. Idővel biztos fog, de a mának kell élni, élvezd ki amíg fiatalok és mániákusak vagytok, mi is ezt tesszük ;)
2008. dec. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi szépen és az azelöttinek is, hogy legalább valaki megért! :)
2008. dec. 7. 19:23
 13/15 anonim ***** válasza:

1. vagyok...

Hát khm... jólvan... Szóval: ha arra vagy kiváncsi, hogy ki lehet -e égni hát nem tudom, ez már tényleg érdekes kérdés, ezzel már lehet mit kezdeni! Szerintem, ha vki az első időkben aktív meg minden, akkor az az ő egyénisége és ha nem érik rossz hatások, akkor olyan is marad. Legalább is remélem!XD Vmilyen szinten majd biztos enyhül, de normális esetben jó pár 10 év múlva. Vagy ha vmi nem lesz rendben veled, de remélem azért ilyen nem lesz! Meg velem se, hiszen jó így...

2008. dec. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Jó neked, hogy mindig van orgazmusod, örülj neki! :) Adhatnál pár tippet, hogyan csinálod, mert szeretnék én is hüvelyi orgazmust is átélni, nem csak csiklóit.

Szerintem az elején nagyobb a lelkesedés és a kedv, és ez idővel csökkenhet. Szerintem nincs abban semmi rossz, ha te kezdeményezel. A párod biztos nagyon örül neki! Felesleges lassítanod szerintem. Inkább élvezd, amíg lehet:)

2008. dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Sok irigy,frigid nő...(egy nem frigid)
2008. dec. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!