Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 19 éves lány vagyok! 5 honapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány vagyok! 5 honapja élek nemi életet! Nem tudom mindenki igy van vele, de nekem már az első szeretkezésnél volt orgazmusom, azota is mindig van, mégpedig hüvelyi orgazmus!Ez nem tul durva?

Figyelt kérdés
Imádok szeretkezni, ezért többször én vagyok az aki kezdeményezek, minden pozban benne vagyok, mindent bevállalok, normál ész határán belül persze! Lehet azért vagyok ilyen szerencsés, mert nagyon sokat olvastam a szexről! Vagy csak azért van ilyen hatalmas szexuális étvágyam, mert mégcsak az elején vagyok? Párommal 1 éve vagyunk együtt! Mint nőnek ez nem megalázó, hogy néha én kezdeményezek? Lányok és fiúk válaszát is várom! Előre is köszi! Lassítanom kéne?
2008. dec. 7. 13:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
De hülye vagy te, minek írsz ide, amikor semmi gondod nincs... Inkább menj és élvezd! És mért lenne megalázó? Ha tényleg olyan sokat olvastál volna, akkor nem kérdeznél ilyeneket...
2008. dec. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem gond az, ha te kezdeményezel:) Lassítani meg akkor kell, ha a pasid, azt mondja, vagy akkor ha már nem élvezed a szexet.
2008. dec. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
sztem minden rendben van veled, egyszerűen szerencsés vagy, ennyi :D irigyellek
2008. dec. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Első válaszadonak kösz! Biztos annak a 13 évesnek nagyobb a gondja amikor azt kérdezi, hogy baj ha egyszerre 3-at elégitett ki! Ennyit a türelemről és az agresszivitásról! Többieknek köszi!
2008. dec. 7. 13:52
 5/15 A kérdező kommentje:
Amugy az tényleg érdekelne, hogy késöbb csökken-e a vágy? És mindenkinél csökken?
2008. dec. 7. 13:53
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
hát biztosra nem lehet megmondani, mert különbözünk :) de nálam pl csökkent...16 és fél évesen vesztettem el, akkoriban nagyon tetszett a dolog, 17-18 éves koromig kis szexmániás voltam :) de mostanában már nem olyan...másfél éve van egy kapcsolatom, az elején még úgy működött, mint addig, de mostanra már elvesztette a szex azt az újdonság-varázsát... mindezek ellenére még a mai napig szoktunk hatalmasakat szexelni és élvezni, csak ez már mostanra természetes dolog, nincs olyan kirobbanó ereje
2008. dec. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
ha olyan sokat olvastál már a szexről, miért nem tudod arra a választ hogy csökken-e a vágy?
2008. dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
miért kell belekötni vkibe, aki sokat olvas? attól hogy sokat olvasol valamiről még nem tudhatsz mindent :P én rengeteget olvastam már a töriről, mégis kaptam 2-est :D tessék abbahagyni a piszkálódást
2008. dec. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Azért kell piszkálni, mert ez nem kérdés, hanem hivalkodás. "Jajj, nekem olyan jó a szex, nem bírok betelni vele, meg orgazmusom is van, most mi lesz?" most komolyan, ez kérdés?

Mielőtt bárki elkezdené, hogy savanyú a szőlő, nem az, ugyanígy voltam vele, igaz sosem "panaszkodtam".

És igen, a vágy csökkenni fog idővel, majd ha új kapcsolatod lesz, akkor megint belelendülsz, addigis mássz rá megint a pasidra.

2008. dec. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ez még nem ok a piszkálódásra...meg a lepontozásra :) miért ne aggódhatna, hogy majd elmúlik ez a "jó"? ha nem tetszik a kérdés, nem muszály rá választ adnod...akik kérdése tesznek fel, nem bírálást válnak, hanem választ, saját tapasztalatokat...
2008. dec. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!