Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Attól félek, hogy a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól félek, hogy a barátom előváladékától (szóval az ízétől) el fog menni a kedvem az orális sextől! Van olyan nő, akit esetleg zavar annak az íze?

Figyelt kérdés
már csináltam egyszer, de régen volt, és azelőtt se akartam az akkori barátomnak csinálni. Most viszont akarom. Milyen íze van annak?
2008. dec. 6. 15:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Vaaagy egyszerűen tegyél egy kevés mennyiségű fogkrémet a szádba, öblögess, és úgy kezdj neki... hűsítő érzés a barátodnak, íztelenebb neked.
2008. dec. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam,ha előző nap ananászt eszik a fiú,édes ize lesz. Nincs saját tapasztalat csak hallottam,tapasztalt lánytól.
2008. dec. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!