Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Attól félek, hogy a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól félek, hogy a barátom előváladékától (szóval az ízétől) el fog menni a kedvem az orális sextől! Van olyan nő, akit esetleg zavar annak az íze?

Figyelt kérdés
már csináltam egyszer, de régen volt, és azelőtt se akartam az akkori barátomnak csinálni. Most viszont akarom. Milyen íze van annak?
2008. dec. 6. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem semmijen ize sincs.
2008. dec. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kicsit sós, szerintem nem zavaró
2008. dec. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Én úgy hallottam, hogyha valami édeset eszik/iszik előtte a barátod (kb. fél órával), akkor változik a sperma íze, és gondolom az előváladék íze is. Pl. beszéljétek meg, hogy előtte egyen csokit, vagy igyon ananász-levet. Remélem beválik... Sok sikert!
2008. dec. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az túlzás, hogy semmilyen íze sincs...a barátod táplálkozásától függ amúgy. Mivel ez csak előváladék, nem annyira erős az íze, de valóban sós. Szerintem ettől a váladéktól még nem megy el a kedved tőle, főleg ha örömet akarsz szerezni a párodnak, az orális szex befejezése viszont más kérdés, azt érdemes előtte tisztázni a partnerrel, hogy ne érjen meglepetés.
2008. dec. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
62%

Szia!

Szerintem sincs semmilyen íze.. Bár én úgy vagyok vele, hogy imádom ha a számba élvez a barátom :D de tényleg.. nincs rossz íze, akkor miért ne?:D nem tudom h másokat miért zavarja ha a szájukba megy a cucc.. én kifejezetten szeretem az "ízét" :D Szóval ne aggódj..

2008. dec. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Köszi a lepontozást, majdnem ugyanazt írtam, mint a negyedik válaszoló ("a barátod táplálkozásától függ amúgy").


3.-ik válaszoló

2008. dec. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kóstold meg, nincs rossz íze.
2008. dec. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicsit sós..de ha elötte fél órával eszik valamit az bőven nem ér addigra oda..az a táplálkozásán mulik, nem azon h elötte mit eszik, az enyém nem cigizik, nem iszik rendeen táplálkozik, sok gyümölcs, yoghurt...mégis sós..
2008. dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én úgy HALLOTTAM. Mondtam én, hogy 100%-ban biztos? Engem nem nagyon izgat, olyan, amilyen.
2008. dec. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy kis finomságot(méz,olvadt csoki(nem forró!!!!)teszel rá akkor csöppet kevésbé lesz rosz ízű.
2008. dec. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!