Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nyelni vagy nem nyelni? ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyelni vagy nem nyelni? Valahol olvastam hogy ha valaki nem nyeli le a párja spermáját orális szexnél, az nem fogadta még el teljesen a párját.

Figyelt kérdés
szerintetek van ebben igazság? személy szerint én nem nyelek, gusztustalannak tartom,de nem érzem úgy hogy nem fogadnám el a páromat!
2008. dec. 4. 13:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
49%
Ne nyeld le! Sőt még a férfi nemi szervhez se érjél hozzá sehogy sem mert az is undorító! Pfúj!! Mit képzelnek sokan,hogy még rá is néznek a férfi péniszére. Ne tegyél ilyen baromságot,hogy még a közelébe is mész! Csúzlival jó messziről becélozva odébb lökdösöd és kész!
2008. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
22%

Nagyon nagy!!!:D

Petranova

2008. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
83%
Ez hülyeség, ahogy van... mindenki máshogy áll hozzá, ettől még szeretheted a párodat... én sem szoktam lenyelni, bár nem is köpöm ki... általában kézzel fejezem be. A számba venni ugyanis imádom, és jólesik szopogatni, de ha egyszer nincs gusztusom lenyelni, ez van...
2008. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
82%
Ja és emellé még hadd tegyem hozzá, hogy nagyon szeretem a barátomat, több mint 1 éve szerelmesek vagyunk egymásba, és teljesen elfogadom őt...szóval ez a kettő nincs összefüggésben.
2008. dec. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
68%

Ezt én is olvastam, de szerintem ez baromság. Biztos pasi találta ki...

Én sem nyelem le, azt sem szeretem, ha a számban megy el, ezért szinte kivétel nélkül kézzel szoktam befejezni. Egyszerűen a gyomrom kezd forogni a gondolatától is. Viszont találtam rá megoldást! Volt már rá példa nem egyszer, hogy engedtem, hogy a számban menjen el, miközben a zuhany alatt huncutkodtunk. Azt sem tudta, hogy lenyeltem-e vagy sem, mert a vízzel keveredve nem tűnt fel neki, különben meg nem is azzal volt elfoglalva, hogy azt sasolja, hanem az élvezettel! Utólag kérdezett rá és egyáltalán nem zavarta, hogy nem nyeltem le. Inkább örült neki, hogy megtettem érte. Elmondta, hogy mennyire izgató ez számára és kíváncsian kérdezte, hogy lehet-e róla szó máskor is. Természetesen igent mondtam. Nagyon nem mindegy, hogy hogy áll a dologhoz a párod. Megért, megkér rá, óvatosan terelget ebbe az irányba vagy erőszakkal akar rávenni, durcáskodik, ha nem csinálod.

Hozzáteszem, szeretem a párom és ő is engem és elfogadjuk egymást.

2008. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
23%
"ezt biztos pasi talalta ki" mert? azert mert valaki nem talalja normalisnak azt, hogy osszevissza köpködjünk és irtózzunk tulajdoképpen attól akit szeretünk??? ez baromság...
2008. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
67%
figyelj ha akarod lenyeled ha nem nem....en nem undorodok tole es nem erzem ugy hogy jaj milyen undorito hogy lenyelem semi extra undorito dolog u h nem tuodm miert kell igy kibukni peldalu a parom tobszor is mondta hogy kopjem ki es ne nyeljem le de nekem ez nem okoz gondot!ha akrod lenyeled ha nem nem
2008. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
87%

Már meg ne haragudjatok, de azon múlik a szerelem, hogy lenyeled e vagy sem????

Aki bírja marja aki nem nem.

ÉS az, hogy egy úrinő lenyei az baromság.

Nehogymár ez befolyásolná a párkapcsolatokat. Ha nem akarod nem nyeled le.

2008. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
67%

NYELNI.!

ha szeretjük a párunkat, a spermát is szeressük vele együtt:))

2009. jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Mikor első alkalommal elégítettem ki a páromat, akkor szaladtam kiköpni... Attól perctől,akárhányszor akartam orálisan kényesztetni, vmiért nem engedte és vhogy elterelte az egész dolgot. 1 hónap telt el,amikor kibökte,hogy úgy azért nem engedi,mert ugy gondolja, hogy nem szeretem csinálni,mivel rohanok kiköpni,meg neki is azért elég szar lehet, hogy hozzá se szólok,hanem otthagyom és kiköpöm,miközben ő moccani sem bír. Ez az ő észjárása,de elhiszem ha vmeik pasinak így jön le. Na azóta lenyelem és nagyon szeretem csinálni. Mki maga dönti el. Ha a pasidat nem zavarja, h nem nyeled le,akkor ne nyeld le :)
2009. nov. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!