Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nyelni vagy nem nyelni? ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyelni vagy nem nyelni? Valahol olvastam hogy ha valaki nem nyeli le a párja spermáját orális szexnél, az nem fogadta még el teljesen a párját.

Figyelt kérdés
szerintetek van ebben igazság? személy szerint én nem nyelek, gusztustalannak tartom,de nem érzem úgy hogy nem fogadnám el a páromat!
2008. dec. 4. 13:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%

Remélem tudod, hogy ezt a kérdést már rengetegszer feltették, általában csak vita van belőle.

A nyelést mindenki maga dönti el. Ha te úgy érzed, te attól még elfogadod a párod, hogy nem nyeled le, akkor úgy van. A kétely meg se forduljon benned.

Vannak nők akik udorítónak találják, valaki meg egyátalán nem találja annak, minden további nélkül lenyeli.

Petranova

2008. dec. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
most azért valamit had kérdezzek hogy van az hogy a szádba beveszed a spermát de lenyelni meg undorítónak találod és ameddig benn van a szádban nem undorító? (nem provokálásként de érdekel) beveszed és utána kiköpöd vagy hogy? bocs nem igazán értem
2008. dec. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, mennyire illik lenyelni vagy nem, de en szemely szerint nem rajongok az oralis szexert alapbol, igy egyertelmu, hogy az a kompromisszum, hogy nem nyelem le. Ettol fuggetlenul boldog parkapcsolatban elek, es en sem erzem ugy, hogy ne fogadnam el a parom, szoval szerintem ez butasag. Ez inkabb olyan "magyarazzunk bele megint valamit valamibe".
2008. dec. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%
Én megértelek..Ez nálam hangulatfüggő..van h annyira be vagyok indulva h simán lenyelem, nincs kedvem a kiköpéssel vacakolni, de van h ugy érzem most rosszul esne lenyelni és akkor inkább kiköpöm..a barátomnak mindegy..azt mondja:Ha már kinn van akkor már mindegy mit csinálok vele:D
2008. dec. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez egy nagy hülyeség! Én nem igazán kedvelem az orális szexet szal ebből az jön le hogy be se kapom, le se nyelem, de mégis odavagyok a barátomért.
2008. dec. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%

Én férfi vagyok, és komolyan mondom már nekem van elegem abból, hogy a nők mindig a lenyelés dolgot forszírozzák.

Ha nem akarod lenyelni, akkor nem nyeled, ennyi...

Már az első válaszoló, Petranova, elmondta jól a lényeget, nem értem ez még miért téma.

2008. dec. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%

Egy úrinő lenyeli...

ha nem nyeled le, inkább ne vedd a szádba. mert mégiscsak hogy néz az ki, hogy kiköpöd?

2008. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem azért ettől függetlenül még beveheti a nő a szájába a péniszt...

Igaz, nekem nincs bajom a spermával, lenyelem, de szerintem jó megoldás a nőknek az, mikor a kedvesük a szájukba élvez, ők meg szépen engedik, hogy a péniszen lecsurogjon a sperma. Így el lehet kerülni a látványos kiköpést, ami egy kicsit illúzióromboló. Ha a nő nem akarja, hogy a férfi a szájába élvezzen, akkor ezt meg kell beszéli a partnerrel, aki szól, hogy most már csak kézzel csinája a nő.

Petranova

2008. dec. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem az az undorito ha a szadbaveszed vagy az hogy lenyeled hanem ez a köpködős hülyeség... Ha szereted a párod akkor nem értem mi ezzel a baj. Nálunk ez még kérdésként sem merül fel ha ott tartunk lenyelem, sőt szinte minden alkalommal a számba élvez és nincs ezzel semmi bajom és undoritónak sem tartom!Képzeld, hogy a te parod miután kinyal menne és gyors szájöblitést végezne, arra vajon hogy reagálnál? xD
2008. dec. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%

Nem hiszem, hogy zavarna... Higienia rendben van, de nem szeretem, ha, miutan a parom oralisan kielegitett, csokolozni akar velem. Egyszeruen nem, es kesz.

Az pedig hulyeseg, hogy ha szeretem, lenyelem, es nem tartom undoritonak. Ha utalok valami etelt, es mar az illataval is ki lehet uldozni a vilagbol, nem fogom megenni, hiaba fozte a parom - persze rendesen mukodo kapcsolatokban ugyebar ezt is meg lehet beszelni.

2008. dec. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!