Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan izgathatnám még a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan izgathatnám még a barátomat?

Figyelt kérdés
Lassan 4 hónapja vagyok együtt a barátommal és már kezdjük megismerni egymás testét. Jól esik neki ha csókolgatom, simogatom a testét vagy harapdálom a fülcimpáját. Múltkor benyúltam a nadrágjába is, de nem igazán tudtam mit kezdeni a helyzettel. Tudom, hogyha föl-le húzogatom a kezem, akkor az neki nagyon jó lesz, de mit csináljak még, hogy jobban élvezze? Orálisan még nem szeretném kényeztetni.
2008. dec. 3. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Fektesd a hátára a barátod, ülj rá, kezd el gyengéden csókolni majd egyre vadabbul! (közben fel is ülhet) Meglátod tetszeni fog neki:)Vagy tedd a kezét a melledre és szorítsd rá a kezeddel... Ez is be szokott jönni a fiúknak!
2008. dec. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
nincs valami baja a barátodnak?mert, ha már benyúltál a nadrágjába rád kellett volna ugrania!
2008. dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Told le a nadrágját, elég idétlen és kellemetlen tud lenni, ha csak a nadrágomban turkálnak, főleg, ha egy tapasztalatlanabb lány. Könnyen meg lehet úgy nyomni Hulkot, hogy ne legyen jó :P
2008. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én már jópár dolgon túl vagyok azóta, de nincs ötletem, mit lehet anélkül, hogy lehúzd a gatyáját, itt én is zavarba jöttem, és inkább vártam, amíg majd kész leszek az orálra, mert az nyilván sokkal jobb, és azt nehezebb elrontani. így szárazban simán fájhat neki, de megkérheted, hogy vezesse a kezed, és az a tuti.
2008. dec. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Fektesd a hátára, vedd le a nadrágját. Kérd meg segítsen neked, mutassa meg, hogy jó neki. Kulcsolja a kezét a kezedre és mutassa meg milyen erősen, gyorsan szereti, ha kézzel kényezteted. Legközelebb minden gond, félénkség nélkül menni fog. Nekem bevált, igaz nem kellett kérnem, mert a barátom maga terelte ebbe az irányba az eseményeket és azóta is hálás vagyok neki ezért :) Legközelebb meg magabiztosan, minden félénkség nélkül tudtam, hogy mit csináljak.

Szerintem ha mondjuk hosszú a hajad, azzal is izgathatod. De az én párom azt is nagyon csípi, ha nadrágon keresztül előbb finoman simogatom, majd a körmeimmel vakargatom a péniszét. Ettől mindig "felébred" :)

2008. dec. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
rázd ki neki
2008. dec. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!