Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy izgathatnám fel a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy izgathatnám fel a barátomat anélkül, hogy lekerülne a ruhája/ruhám?

Figyelt kérdés

Hol és hogy tapizzam? Nemsokára megyek hozzá filmet nézni, és akkorra tervezem, hogy picit felizgatom, mert múltkor mikor ő simogatott, tapizott, az nekem is jól esett, csak én meg nem tudtam, mit csináljak, hogy neki is jó legyen, meg kicsit félénk is vagyok, és új még nekem ez az egész.:D Szóval várom a tippeket! Azért a tapizáson túl még nem mennék. :)

16/L (Ő 16/F)


2009. dec. 26. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most szerinted hol kellene simogatni? Szerintem tudod te is. Csókold a nyakát és közben simogasd a nadrágja kidudorodó részét, kezdetnek ennyi, aztán meglátjátok:)
2009. dec. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát... nem szeretnék ilyen merész lenni.:D Szóval ott még békén hagynám.:D
2009. dec. 26. 00:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A pasik általában azt élvezik a legjobban ha "ott" simogatják őket:):) Úgyhogy ha ez neked még korai akkor inkább tényleg csak smaci meg nyakcsókolgatás legyen:)
2009. dec. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
fenekét véleményem szerint. a nyak csókolgatása jó ötlet. mellesleg a fiúk nem bánják ha merész vagy : )
2009. dec. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez eléggé helyzetfüggő..

A nyak szinte mindig bejön, néha a fül is, de azt sokan nem szeretik.

De simizheted a pociját is. Vagy például az én barátom azt szereti, ha a karján birizgálom, ahol vékony a bőr.

Egyénfüggő (:

Sok sikert.

2009. dec. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak öleld át, csókold... és simogathatod az arcát, haját.
2009. dec. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
google-zd meg a férfi erogén zónákat. fülcimpa harapdálás... comb belső részének simije..
2009. dec. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!