Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy férfi beírta, a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi beírta, a férfiak maximum azért mondják a párjuknak, hogy a kis mellek tetszenek nekik, hogy ne bántsák meg őket. Melyik a jobb? Őszinte válaszokat szeretnék CSAK férfiaktól.

Figyelt kérdés
Tényleg így van? Egyáltalán nincs olyan férfi, aki két egyforma nőből (mellméretet leszámítva) a kisebbet választaná? A választ úgy írjátok kérlek, h most a barátnőtök úgy sem olvassa/nem tudja ki írta a választ. Köszönöm.
2008. dec. 2. 19:33
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
90%
Most kövezzetek, de ha van két tök egyforma gyönyörű nő, akkor én azt választom amelyiknak nagyobb a melle. Nem akarok senkit ezzel megbántani, de férfiből vagyok.
2008. dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

"Tényleg így van? Egyáltalán nincs olyan férfi, aki két egyforma nőből (mellméretet leszámítva) a kisebbet választaná?" Jó de hát ez milyen kérdés? Erre ki az, aki a kisebbet választaná? Ez olyan kérdés, hogy ingyen kapsz 5 vagy 10 millió forintot, melyiket választod...Nonszensz, ilyen élethelyzet nincs, ennek a kérdésnek sincs ebben a formában SEMMI értelme.

Kedves kérdező. Úgy hozta a sors, hogy az eddigi kapcsolataimban a partnereimnek nem volt nagy a mellük, kifejezetten kicsik volt. VISZONT: kemények és formásak voltak, pont belefértek a tenyerembe és imádtam őket, soha egy olyan gondolatom nem volt, hogy hú most nagyobbat szeretnék. Egy nő nem csak mellből áll...minthogy egy pasit sem csak a farka méretéről ítélünk meg.

2008. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Ahh...csak arra voltam kivancsi h a ferfiaknal ez oszton e hogy a nagyobb mellett valasztjak.

Teljesen mindegy h nekem kicsi vagy nagy mellem van, tudom nem ezert szeretnek, es egyaltalan semmifele komplexusom nincsen. Csak arra voltam kivancsi h ez osztonos e.

Mint pl h az anyai osztonok a nagy fejre, pici vegtagokra es nagy szemekre indulnak be. Van akinek a ferfi vagya kifejezetten egy pici mellre indul be?:D

2008. dec. 2. 20:15
 14/32 A kérdező kommentje:
Amugy igen, ez pontosan olyan kerdes, mintha a noktol azt kerdeznek h van ket egyforma pasi az egyik 15 a masik 20 cmes penisszel. Melyiket valasztjatok? En pl a 15cmeset. Ezert gondoltam arra, h talan van olyan ferfi aki a kisebbet. Ennyi:)
2008. dec. 2. 20:19
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Én nem zárom ki, hogy van ilyen férfi, mert hát vagyunk egy páran.:) De én még nem beszéltem olyannal, aki azt mondta, hogy "fujjj randa nagy mell, én kicsit akarok"

Azonban egy normáis férfi nem így válogat, és ha a kedvesének kicsit van, akkor ő azt imádja.

2008. dec. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
87%
Ha nincs semmi kulonbseg, izleses, formas a kicsi es a nagy es nem lehet mindkettot egyszerre, en bizony a nagyobbat valasztanam. Ez ugyanolyan, minthogy a ferfiakat vonzza a noies alak is, legalabbis a legtobbet.
2008. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

20:19-es, 84%-os válaszoló:


Akkor üdv, itt vagyok én, mint első. Szerintem bizonyos határon felül már tényleg ronda és leginkább csak útban van - a nőnek is, és a párjának is. Én pl. világéletemben a kisebb, arányos melleket találtam szépnek, és soha egy nagymellű nőhöz nem közelítettem párkapcsolat-kialakítási szándékkal. Persze ahogy sokan mondták korábban is, nyilván nem ez alapján választ az ember, de ez is egy részlete a nagy egésznek...


Szóval én úgy vagyok vele, hogy arányos/közepesnél nagyobb lehetőleg ne legyen. :)

2008. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
83%
nekem a kis mellek tetszenek, nem azért, hogy ne bántsam meg a párom!
2008. dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
78%

Nos én nő vagyok, de azért beirom ide a véleményem, mert már nagyon elegem van.

Nem is olyan rég a pasik tettek fel hasonló kérdéseket. Az enyém csak 13 centi, az nagyon kicsi???

Hát már az is szánalmas volt! De mostmár annyi mell-kérdés van, hogy már mi nők is kezdünk szánalmassá válni. Mindenki szeresse magát, és nyugodjon bele a természetnyújtotta értékeibe.

Érdekes, de engem sose érdekelt, hogy mekkora a mellem , és, hogy ez bejön e pasiknak. És nem úgy kell elképzelni, mint valami igénytelen bányarémet, sőt pont ellenkezőleg. Én egyszerűen szeretem a testem, és tisztában vagyok azzal, hogy a külső értékek alig érnek valamit a belső értékekkel szemben.

2008. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Ne értsd félre a kérdésem. Ez abszolút inkább biológiai érdeklődésű volt, lehet a kategóriát tévesztettem el. Nem ismét egy női harcot akartam elindítani:)
2008. dec. 2. 21:12
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!