Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy férfi beírta, a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi beírta, a férfiak maximum azért mondják a párjuknak, hogy a kis mellek tetszenek nekik, hogy ne bántsák meg őket. Melyik a jobb? Őszinte válaszokat szeretnék CSAK férfiaktól.

Figyelt kérdés
Tényleg így van? Egyáltalán nincs olyan férfi, aki két egyforma nőből (mellméretet leszámítva) a kisebbet választaná? A választ úgy írjátok kérlek, h most a barátnőtök úgy sem olvassa/nem tudja ki írta a választ. Köszönöm.
2008. dec. 2. 19:33
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:

Tudom számít az alakja stb. De ha egy nőt láttok az utcán, melltartóban és felsőben még nem látjátok kifejezetten az alakját, a mellbimbó méretét és h lóg-e. Csak azt h nagy vagy kicsi (közepes kategóriától eltekintünk).

Kérlek írjatok életkort, és h mettől számít nagynak:)

2008. dec. 2. 19:36
 2/32 anonim ***** válasza:
84%
attól függ mekkora az a kicsi...ha télleg naon kicsi akk "muszály" azt mondanunk h nekem ez tetszik...de mondjuk sz.tem egyénfüggő
2008. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Tudom h egyénfüggő, de egy konkrét választ szeretnék h TE melyikre szavazol. És h mitől számít neked nagynak/kicsinek:)
2008. dec. 2. 19:38
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem emiatt tetszik meg valaki. Lehet bármilyen melle, ha pl. cigizik, szóba se jöhet nálam. A belső értékek nekem fontosabbak.
2008. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Áhh tudom, csúnya is lenne ha mellméret alapján választanátok párt. Tegyük fel van két teljesen egyforma nő, a mellméretüket leszámítva. Nem ismered őket. Csak arra a kérdésre kell válaszolnod h melyik néz ki jobban.
2008. dec. 2. 19:41
 6/32 anonim ***** válasza:
91%

Úúú nem tök mindegy hogy melyik leányzót fogja megnézni vagy melyik tetszik jobban? Én lány vagyok de ha meglátok egy jókora mellet, vagy dekoltázst a közelemben, lehet még énis megnézem merthát odatéved a szemem , pedig nem vagyok lezbi:D

Ésha a nagy mell tetszik? Attólmég lehet bárki szerelmes egy kismellübe.Nekem se nagy, de kerek, és mivel én meg vagyok vele elégedve, nincsennek komplexusaim a szexben, van önbizalmam, ezért nem hátrány szex terén. És attól hogy nagy melled van a barátod szívesen megjelenik majd veled valahol, vagy dicsekszik a barátainak? Attól még lehet valaki igénytelen, vagy agyilag egy nulla. Ez olyan szinten lényegtelen...Énis azt hittem hogy a szőke kék szemü enyhén szeplős fiúk az eseteim,viszont belezúgtam egy teljesen más kinézetübe... Lehet egyes férfiak is azt hiszik hogy nekik csak a nagy mell jön be, aztán meglátnák egy sportosabb csajt és eldobják az agyuk!

2008. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
83%
én lány vagyok de ez olyan kérdés, mint kb ez: "ha lenne két egyforma pasi, melyiket választanád, melyiknek nagy a farka vagy amelyiknek kicsi? és mekkor a nagy?" Én azt gondolom az ismerkedés ruhában kezdődik és ruhában nem igazán lehet eldönteni a mellméretet, köszönhető a push up-nak. Ha egy fiúnak tetszik a kisugárzásod, a stílusod akkor nem érdekli, hogy mekkora melled van. Van egy haverom, mindig a nagy mellő picit testesebb nőkre bukott, aztán jött egy csaj, alacsony, vékony, kis mellű és évekig együtt voltak, és nem a mellméret miatt szakítottak. És azt sem lehet megmondani, hogy mi számít nagynak. Egyszer láttam a tv-ben egy csajt, 105-ös mellbősége volt és akkora volt a melle, mint egy labda. Na most nekem 110 a mellbőségem és fele akkora mellem nincs, csak a hátam jóval szélesebb, mint neki. Tehát szerintem erre sem lehet egyértelű választ adni.
2008. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
78%
Sok pasit izgat a nagy mell,de nagyrészük nem venné őket feleségül,mert szülnek egy gyereket és máris a bokájuknál van!A műmellek nem szépek!A tenyérbe mászó formás cici a legjobb!
2008. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%
uccsó vagyok és még annyit, hogy egy nagy mellű csajnak általában csak melltartóban szép a melle (kivéve ha a szilikontól nagy) hiszen egy méretes cicinek már van súlya és ugye rá is hat a gravitáció, minél nehezebb annál jobban. Az enyém is lóg, utálom pedig nem kicsi, de inkább szeretnék fele ekkorát, és hogy álljon vhogy.
2008. dec. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel van két teljesen egyforma nő, a mellméretüket leszámítva. (Nincs ilyen) Nem ismerem őket. Az néz ki jobban, amelyik mellmérete arányosabb a testéhez képest.
2008. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!