Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hány éves korban lenne ideális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban lenne ideális elkezdeni nemi életet élni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez nem korfüggő, de kivancsi lennék a velemenyetekre!!!
2008. dec. 2. 16:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem olyat senki nem írt, hogy 18ig KELL várni, max van aki azt mondja, érdemes, és nyilván ő tudja, miért. Meg tényleg sokat számít 1 év ebben a korban, de persze nem univerzális a 18. Én 17 vok, most értem meg rá, és most kezdtem el. Pont.
2008. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a fiúknál nincs korhatár,de a lányoknál 17-18...Hogy miért?Mert rengetegen azt hiszik,hogy mivel fejlett a testük,lelkileg is készek rá!Tény,hogy vannak lelkileg is fejlett 14-15 évesek,de elég kevesen, a legtöbb csak úgy érzi,hogy kész rá!Úgy gondolom,hogy az első alkalom meghatározó!Nem véletlenül van az a sok lány,aki nem tud elmenni,és ráfogják arra,hogy egy csomó nőnek nincs orgazmusa,és szerintük ez így normális!
2008. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%

:))

Azért elég vicc, hogy annak fáj az a vélemény hogy "várni kéne legalább 18 ig" aki elveszitette hamarabb:P

azért mondanak sokan 18 at, mert akkor állitolag, legalábbis törvényesen, felnőtt vagy. amúgy naponta feltszik a kérdést itt, úgyh még 100 véleményt lehe olvasni.

Most nem fogom azt irni házasságig KELL várni, de érdemes megvárni az első komolyabb kapcsolatot (AMI NEM HISZEM HOGY 17-18-19 éves kor előtt eljönne)...16 évesen hát...az jó komoly kapcsolat lehet...én nem akarok bántani senkit, mert létezhet, de én valahogy olyannal szeretném akivel összekötöm az életemet. amúgy mostmár mindenki ott akkor azt csinál amit akar...

mostanában már a hazakisérhetlek? kérdésre a "MEG HÁT" a válasz igy már semmin nem csodálkozom....

2008. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
ez nem kortól függ..lelki érettségre van szükséged..én 14voltam mikor elvesztettem és egyáltalán nem bántam meg..(most 16vagyok) bár már nem vagyunk együtt mégis örök emlék marad minkettőnknek! szóval télleg csak akkor menj bele ha lelkileg kész vagy!
2008. dec. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
2-vel előttem lévővel értek egyet. Másrészt meg tényleg senki nem 18-at mondott, hanem 18+-t, tehát igaz, h tényleg vannak, akik 18 évesen totál éretlenek, azoknak még később. Tény, h vannak kivételek, akik már 18 alatt is kellőképpen érettek, csak az a baj, h a 13-18 évesek 90%-a ebbe a "kivételes" kategóriába sorolja magát.. Ha ez így lenne, pl. itt sem lenne ennyi sületlen kérdés a szexszel kapcsolatban (terhes lehetek, ha a barátom a számba élvezett?, stb.)
2008. dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
A hárommal előttem szólóhoz mondanám, 15-16 évesen is lehet komoly kapcsolata tény hogy ez kivételes és meg kell érni hozzá de lehet!! és 15-16 évesen egy lány lehet annyira érett mint egy 18-20 éves lány. Ez nem kor függő lelkileg kell megérni rá... de azért 13évesen még korainak tartom én is... És annak aki 18 előtt vesztette el nem fáj a véleményed csak ő tudja hogy milyen ha korábban veszíti el.
2008. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

az meg nem tudja milyen kesobb elvesziteni. engem nem erdekel. nekem nem statusz szimbolum a szuzesseg ugyhogy csak tessek minel hamarabb elvesziteni, minel elobb annal jobb nem igaz, kedves elottem levo?

udv a negy-gyel ezelotti

2008. dec. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
szerintem sem korfuggo,de ugyanakkor egyet ertek azokkal,akik azt irtak,h legalabb 18 eves korig ne.ugy ertem,h nem lehet elesen elkuloniteni ezeket az eveket,de mindenesetre,marcsak magambol is kiindulva(most 19 vagyok)ugy gondolom,h barmennyire felnottes gondolkodasmodu az a 16-17 eves lany,18-19 eves koraig meg ezernyi dolgot maskepp fog latni,es komolyabban at tud gondolni,szoval en csak azt ajanlom,h semmikeppen nem kell elsietni.En nem reg fekudtem le eloszor a parommal,egy ev utan,es ugy erzem,h meg most sem voltam taljasen felkeszulve.Szoval tenyleg ne siessetek el...
2008. dec. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Án 16 éves voltam anno.nem bántam meg,akkor is értelmes ember voltam már,azóta is nagyon jó emlékként maradt meg bennem az akivel megtörtént.
2008. dec. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez abszolút nem attól függ, h ki mennyire értelmes, hanem hogy lelkileg mennyire érett. Ja, és hogy egy 15 éves nem érzi magát érettnek a szexre, az nem azt jelenti, h ő éretlen a korához képest, hanem h a kortársai "koravének". Az IQ-val pedig átlagban legfeljebb egyenes arányosságot tudok felfedezni..
2008. dec. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!